Wczytuję dane...
Model: 4250107630426
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Zawartość opakowania: 50 ml
Wysyłka od: 8.00 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Miradent Mirasensitive hap+ - Pasta na nadwrażliwość zębów 50 ml

Pasta Mirasensitive hap+ z podwójnym kompleksem pomaga i natychmiast łagodzi reakcje bólowe nadwrażliwych zębów. Dzięki cytrynianowi potasu dochodzi do uwolnienia jonów potasu a następnie wnikania poprzez otwarte kanaliki zębiny do wnętrza zęba i bezpośredniej ochrony unerwienia.

Hydroksyapatyt (hap) jest odpowiednikiem naturalnej mineralnej substancji zęba, z której w dużej części zbudowane jest szkliwo. Myjąc zęby pastą mirasensitive hap+ sprawiamy, że hydroksyapatyt wnika do zębiny i zamyka otwarte kanaliki zębiny. Fluor i ksylitol zawarte w paście chronią dodatkowo przed próchnicą przyszyjkowe powierzchnie zębów.

Cząsteczki NovaMin® przylegają do powierzchni zęba i przez następne kilka dni są przenoszone do głębszych struktur zębów w formie nowopowstałych kryształów hydroksyapatytu. To połączenie hca i przylegających cząsteczek Novamin zamyka otwarte kanaliki zębiny i redukuje nadwrażliwość zębów.

Redukcja nadwrażliwości: stosowanie 7-14 dni, aż ustąpi reakcja bólowa. Następnie stosowanie 1 raz w tygodniu. Jeżeli nadal występuje nadwrażliwość, należy ponowić codzienne stosowanie przez kolejne 7-14dni. 50ml/60g zawartości tuby wystarcza przy prawidłowym stosowaniu na okres 6 miesięcznej kuracji.

Do remineralizacji używamy NANOSENSITIVE HCA® codziennie przy myciu zębów.

Skład: Glycerin, PEG-8 distearate, Silica, Calcium Sodium Phosphosilicate ( NovaMin®), Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Aroma, Carbomer, Potassium acesulfame.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...