Model: HX8072/80
Waga produktu: 0,05 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Sonicare Philips
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Philips Sonicare TongueCare + HX8072/80 - Końcówki do czyszczenia języka 2szt


Czy wiesz, że na języku gromadzi się najwięcej bakterii, które mogą być przyczyną nieświeżego oddechu i brzydkiego osadu na języku?

Walcz z nieświeżym oddechem przy pomocy rewelacyjnej końcówki Philips Sonicare do czyszczenia języka!

końcówki pasują do wszystkich szczoteczek Sonicare: For, Kids, PowerUp, Clean Care, Easy Clean, Healthy White i Healthy White Plus, FlexCare i FLexCare Plus, Platinum, Diamond Clean 

Głębokie oczyszczanie języka

Końcówka posiada 240 mikrowłókien pozwalających na delikatne i jednocześnie głębokie czyszczenie języka. Została tak zaprojektowana, by dokładnie oczyścić miękką i porowatą powierzchnię języka z osadów i bakterii. Elastyczne mikrowłókna delikatnie doczyszczają powierzchnie wokół grzbietów i rowków na języku, a kompaktowy kształt końcówki zwiększa komfort czyszczenia języka.

głębokie oczyszczanie

Wystarczy jedno kliknięcie 

Aby zadbać o swój język wystarczy za pomocą tylko jednego kliknięcia przekształcić swoją zwykłą szczoteczkę Philips Sonicare na wyjątkowo skuteczny czyścik do języka. Szczoteczkę do czyszczenia języka montuje się na szczoteczce Philips Sonicare jak zwykłą główkę. Prosty w użyciu, a zapewni Ci czysty język, a brzydki zapach z ust zniknie! Te innowacyjne szczotki do języka są kompatybilne ze wszystkimi Philips Sonicare z wyjątkiem: PowerUp i Essence. Posiadają także specjalne oznaczenia ułatwiające rozróżnianie końcówek.

Wystarczy jedno kliknięcie

Wygodny dostęp do całej powierzchni języka

Końcówka pozwala na łatwy dostęp do każdej części języka. Dzięki ergonomicznemu kształtowi wyczyścisz język w komfortowych warunkach. Niewielka, ruchoma głowica ułatwia czyszczenie, usuwa bakterie z każdego zakamarka. Brzydki zapach z ust przestaje być problemem.

Wygodny dostęp do całej powierzchni języka

Nigdy więcej problemów z nieświeżym oddechem!

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare z każdym ruchem (31.000 drgań na minutę) pomaga rozbić resztki pokarmowe z języka, usunąć bakterie i osad. A to przecież właśnie one są odpowiedzialne za brzydki zapach z ust! Dzięki technologii Philips Sonicare, twój język będzie czysty jak nigdy wcześniej a twój oddech będzie dłużej świeży

Wygodny dostęp do całej powierzchni języka 2

To się opłaca | 2 miesiące mycia zębów za 16,99zł

Spójrz! Warto również kupić te produkty

PROMOCJA DIAMOND CLEAN REWELACYJNA CENA PHILIPS SONICARE