Wczytuję dane...
Model: D10.513K
Waga produktu: 0.1 kg
Gwarancja: 2 lata
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: Oral-B
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

BRAUN Oral-B Kids Power D10.513K Szczoteczka elektryczna dla dzieci z motywem Myszki Miki plus Muzyczny Timer! DYSTRYBUCJA PL


Udowodnione działanie czyszczące

Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Kids z Myszką Miki wykonuje ruchy oscylacyjno-rotacyjne, które umożliwiają kompleksowe mycie zębów. Nie tylko zapewnia Twojemu dziecku optymalne efekty codziennej pielęgnacji jamy ustnej, ale również dobrą zabawę.

Supermiękkie włókna

Obracająca się końcówka szczoteczki jest wyposażona w supermiękkie włókna, dzięki czemu Twoje dziecko dokładnie myje zęby podczas nauki prawidłowych nawyków w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Perfekcyjna konstrukcja, dostosowana do dziecięcych ust, jest idealna dla dzieci powyżej 3. roku życia. Dzięki Oral-B dzieci zyskują szczoteczkę, która skutecznie i zarazem delikatne czyści ich zęby.

Akumulator

Akumulator wbudowany w rączkę szczoteczki sprawia, że przygoda ze szczotkowaniem jest zawsze możliwa „za dotknięciem przycisku”. Akumulator działa nawet do 7 dni na jednym ładowaniu.

Wbudowany muzyczny timer

1-minutowy timer wbudowany w rączkę szczoteczki gra wesołe melodyjki przez 1 minutę, dzięki czemu Twoje dziecko nie tylko dobrze się bawi, ale także szczotkuje zęby dłużej i lepiej. Timer odtwarza jedną z szesnastu melodii, aby zasygnalizować, kiedy należy przejść od mycia dolnych zębów do szczotkowania górnych. Dzięki temu dzieci kompleksowo myją zęby, co będzie napawać je ogromną dumą.

Odkryj sekret dłuższego szczotkowania zębów z aplikacją Disney MagicTimer od Oral-B

Aplikacja Disney MagicTimer od Oral-B to innowacyjny sposób na to, by pomóc dzieciom przedłużyć czas szczotkowania zębów. Prezentuje ulubione postaci z filmów Disneya i dzięki niej 9 na 10 dzieci myje zęby dłużej. Wystarczy kupić dowolny produkt Oral-B Stages, pobrać aplikację Disney MagicTimer i zeskanować produkt swoim urządzeniem, aby móc oglądać bohaterów filmów Disneya w akcji.

Gdy Twoje dziecko myje zęby, może stopniowo odsłaniać ukryty obraz. Im dłużej szczotkuje zęby, tym lepiej widać wyłaniający się obraz.

Dzieci mogą zdobywać odznaki i nagrody w miarę zwiększania częstotliwości szczotkowania dzięki aplikacji MagicTimer, która pomaga promować zdrowe nawyki pielęgnacyjne.

Skorzystaj z przydatnego kalendarza, aby śledzić postępy swoich dzieci, które poprzez dokładne szczotkowanie zębów dążą do wyrobienia sobie zdrowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej.

Aplikacja Disney MagicTimer od Oral-B z systemem DreamPlay dostępna jest w App Store i Google Play


POBIERZ APLIKACJE

    

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...