Wczytuję dane...
Model: 5907222354179
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907222354179
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Meriden
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Meriden Końcówki Sonic+ DailyCare Family White - 3szt

Końcówki Meriden Brush Daily Care dedykowane są do szczoteczki sonicznej Meriden Family. Włosie końcówki zostało tak wyprofilowane, aby jak najlepiej dopasować się do kształtu uzębienia. Dzięki czemu w bezpieczny i łagodny dla zębów oraz dziąseł sposób usuwa do 2x więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.
 
Zalety i funkcje końcówek MERIDEN Brush Daily Care:
  • Końcówki Meriden Brush Daily Care posiadają specjalnie wyprofilowane, gęsto upakowane i  zaokrąglone pęczki włókien, które dokładnie przylegają do powierzchni zębów i dopasowują się do kształtu uzębienia, co znacznie zwiększa skuteczność usuwania płytki nazębnej, również z miejsc trudno dostępnych, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy okolice wzdłuż linii dziąseł.
  • Włókna są delikatne i bezpieczne dla szkliwa oraz dziąseł.
  • Końcówki są bezpieczne dla osób posiadających aparaty ortodontyczne, protezy czy implanty.
  • Aby czyszczenie było skuteczne należy wymieniać końcówkę szczoteczki maksymalnie co 3 miesiące, włosie końcówki Meriden Brush Daily Care wraz z postępem zużycia odbarwia się i przypomina o konieczności wymiany główki szczoteczki.
  • W zestawie znajdują się 3 końcówki z ochronnymi nakładkami na główkę, które zabezpieczają włosie przed zabrudzeniem, uszkodzeniem mechanicznym i zapewniają higieniczne przechowywanie końcówek.
  • Końcówki Meriden Brush Daily Care  są rekomendowane do szczoteczek sonicznych Meriden Family.

Opakowanie zawiera 3 szt końcówek
Spójrz! Warto również kupić te produkty