Model: AF000706
Waga produktu: 0.300 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: AddFirst
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Stylowa i kompaktowa szczoteczka soniczna  SLIM SONIC  2 programy | 28.000 wibracji na minute


Kompaktowa szczoteczka soniczna Slim Sonic – rewolucja w kompleksowej higienie jamy ustnej.

Opis działania

Działanie rewolucyjnej szczoteczki sonicznej Slim Sonic bazuje na generowaniu fal dźwiękowych, która wprowadza ją w drgania. To właśnie drgania o wysokiej amplitudzie, w połączeniu z płynem złożonym z wody, śliny i pasty do zębów wywołuje proces kawitacji. W uproszczeniu polega on na wytworzeniu chmury aktywnych bąbelków, odbijających się od powierzchni dziąseł i zębów, usuwając w ten sposób płytkę bakteryjną, osad i kamień nazębny. Dodatkowo drgania wytwarzane przez szczoteczkę soniczną sięgają do 4 mm od zakończenia włosia, dzięki czemu zasięg działania nie ogranicza się jedynie do miejsc, do których to włosie dosięga. Dzięki dynamicznemu przepływowi cieczy, newralgiczne miejsca takie jak przestrzenie międzyzębowe czy linia dziąseł stają się idealnie czyste. Szczoteczka Slim jest jedyną szczoteczką kompaktową, która generuje aż 28 000 drgań na minutę, dzięki czemu, jest liderem wśród szczoteczek tej klasy dostępnych narybku. Ponad to, szczoteczka Slim Sonic posiada dwa tryby szczotkowania, pozwalające dopasować je do indywidualnych potrzeb. Tryb normalny przeznaczony jest do codziennego stosowania i skutecznego usuwania płytki nazębnej, również w trudnodostępnych miejscach, takich jak przestrzenie międzyzębowe, linia dziąseł czy kieszonki zębowe. Ten tryb w połączeniu z innowacyjną główką szczoteczki, zapewnia doskonałe efekty i perfekcyjnie czystą jamę ustną. Rewolucyjnego włosie DuPont dopasowuje się do każdego zęba, dzięki czemu efekt czyszczenia jest dużo lepszy, niż w przypadku innych szczoteczek tej klasy. Dodatkową właściwością włosia DuPont jest delikatny efekt polerujący, który w połączeniu z technologią soniczną szczoteczki Slim Sonic, pozwala w bezpieczny sposób przywrócić zębom ich naturalną biel. Program Sensitive przeznaczony jest dla osób, których wrażliwe zęby lub dziąsła wymagają szczególnego traktowania. Ten tryb pozwala na niezwykle delikatne i skuteczne usunięcie biofilmu z powierzchni zębów i wszystkich trudnodostępnych miejsc. Jednocześnie, program Sensitive delikatnie masuje dziąsła, poprawiając ich ukrwienie i sprawiając, że stają się zdrowsze i mocniejsze.

Dane techniczne

Szczoteczka Slim Sonic jest jedyną wśród kompaktowych szczoteczek sonicznych, której rozbudowane parametry pozwalają osiągnąć tak doskonały efekt czyszczący. Technologia soniczna zastosowana w szczoteczce generuje 28000 drgań na minutę, co pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów czyszczących, zarówno samych zębów, jak i przestrzeni międzyzębowych. Jednocześnie technologia i konstrukcja włosia i szczoteczki doskonale dba i pielęgnuje także wrażliwe zęby i dziąsła, sprawiając, że stają się zdrowsze, mocniejsze i bardziej odporne na czynniki zewnętrzne.

Szczoteczka Slim Sonic została stworzona z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału ABS, dzięki czemu będzie się doskonale prezentować, nawet mimo intensywnego i długotrwałego użytkowania. Całość konstrukcji jest szczelna i wodoodporna, co pozwala na przechowanie jej w łazience, bez obaw przed szkodliwym wpływem wilgoci na mechanizm i działanie.

Szczoteczka Soniczna Slim Sonic zasilana jest za pomocą baterii alkaicznych typu AAA, dzięki czemu można z niej korzystać zawsze i wszędzie, bez konieczności podłączania jej do kabla czy ładowarki. Konstrukcja szczoteczki pozwala na wykorzystanie jednej baterii przez 120 dni ciągłej pracy, czyli dwuminutowego cyklu szczotkowania, dwa razy dziennie.

Produkt posiada certyfikaty FDA oraz CE, oznaczające, że spełnia on restrykcyjne wymagania pod kątem bezpieczeństwa, efektywności działania i najwyższej jakości.

Design

Wierzymy, że przedmioty użytkowe, mogą także zachwycać wyglądem. Dlatego nasza szczoteczka została zaprojektowana tak, by poza niezwykłymi właściwościami czyszczącymi , stanowiła także ozdobę łazienkowej półki i była po prostu piękna. Smukła stylistyka i klasyczny design, sprawiają, że mycie zębów stanowi prawdziwą ucztę dla zmysłów. Optymalny i ergonomiczny kształt rękojeści sprawiają, że szczoteczka Slim Sonic pewnie leży w dłoni, nie wyślizguje się i pozwala na precyzyjne manewrowanie wewnątrz jamy ustnej. Klasyczna gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie szczoteczki do gustów najbardziej wymagających klientów. Niezaprzeczalnym atutem szczoteczki Slim Sonic jest jej wyjątkowo smukła i kompaktowa konstrukcja, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w domu, jak i w podróży. Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej formie, zmieści się do każdej walizki bez zabierania zbyt dużej ilości miejsca. Wymiary szczoteczki sonicznej Silm Sonic to jedynie 1,8 x 1,8 x 16 cm.

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET