Wczytuję dane...
Model: 9142/32
Kod producenta: HX9142
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Sonicare Philips
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Sonicare FlexCare Platinum Szczoteczka soniczna HX9142/32


Nasza pierwsza szczoteczka z dopasowującą się technologią czyszczenia

 • Główka szczoteczki AdaptiveClean

  Główka szczoteczki AdaptiveClean

  • Miękkie, elastyczne brzegi z gumy sprawiają, że włosie dostosowuje się do kształtu zębów i dziąseł użytkownika, zapewniając do 4 razy większą powierzchnię kontaktu*. • Elastyczność główki szczoteczki pomaga w delikatnym przesuwaniu włosia wzdłuż linii dziąseł oraz amortyzuje nadmierny nacisk podczas szczotkowania. • Ulepszony ruch szczoteczki zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości w ustach i doskonałe czyszczenie trudno dostępnych miejsc. • Udowodniono, że szczoteczka soniczna usuwa 10 razy więcej płytki nazębnej w trudno dostępnych miejscach niż zwykła szczoteczka*.

 • Główka szczoteczki InterCare

  Główka szczoteczki InterCare

  Bardzo długie włosie o dużej gęstości dociera głębiej między zęby, pomagając usuwać znacznie więcej płytki nazębnej* z powierzchni stycznych. Jest idealne dla użytkowników cierpiących na krwawienie dziąseł lub podatnych na zapalenie dziąseł.

 • Intuicyjny czujnik nacisku

  Intuicyjny czujnik nacisku

  • Gdy nacisk jest zbyt duży, uchwyt delikatnie pulsuje, informując użytkownika, że szczotkuje zęby zbyt mocno i należy zastosować prawidłową technikę. • W badaniu przeprowadzonym w Stanach Zjednoczonych 7 z 10 użytkowników szczotkujących zbyt mocno zmniejszyło stosowany nacisk dzięki działaniu czujnika.

 • Nowe głębokie czyszczenie: z łatwością radzi sobie z kłopotliwymi miejscami

  Nowe głębokie czyszczenie: z łatwością radzi sobie z kłopotliwymi miejscami

  Nasz całkowicie nowy tryb głębokiego czyszczenia zapewnia wyjątkowe efekty czyszczenia w trudno dostępnych miejscach. Wyjątkowe ruchy główki szczoteczki w tym trybie oraz dłuższy, trzyminutowy czas szczotkowania sprawiają, że jest to doskonały wybór, kiedy musisz zwrócić szczególną uwagę na kłopotliwe miejsca.

 • Możliwość spersonalizowania szczotkowania zębów

  Możliwość spersonalizowania szczotkowania zębów

  Trzy ustawienia intensywności i trzy tryby czyszczenia zapewniają optymalny komfort i skuteczność oraz pozwalają spersonalizować szczotkowanie i dostosować je do wymagań użytkownika. 3-minutowy tryb głębokiego czyszczenia umożliwia wyjątkowo skuteczne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. To idealny tryb dla użytkowników, którzy muszą skupić się na określonych miejscach jamy ustnej.

 • Stacja dezynfekująca UV

  Stacja dezynfekująca UV

  Zabija do 99% bakterii i wirusów*. Dostępna jako akcesorium w jednej z wyznaczonych jednostek magazynowych.

 • Smartimer

  Smartimer

  Dwuminutowy zegar pomaga myć zęby przez czas, jaki zalecają dentyści.

 • Quadpacer

  Quadpacer

  Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy ułatwia dokładne szczotkowanie wszystkich czterech części jamy ustnej.

 • Opatentowana technologia szczoteczki Sonicare

  Kieruje płyn między zęby i wzdłuż linii dziąseł, zapewniając skuteczne i delikatne czyszczenie.W zestawie: szczoteczka Platinum HX9160 x 1, sterylizator UV x 1, etui podróżne x 1, ładowarka turystyczna x 1, końcówka InterCare x 1, końcówka AdaptiveClean x 1

OGRANICZENIE SPRZEDAŻY!  JEST TO WERSJA DO SPRZEDAŻY PRZEZ GABINETY DENTYSTYCZNE. ZE WZGLĘDU NA CENE PROMOCYJNĄ NIE MOŻNA KUPIĆ WIĘCEJ NIŻ 3 SZTUKI.  KOMPLET JEST ZAPAKOWANY W ORYGINALNE PUDEŁKO PHILIPS SONICARE W KOLORZE BIAŁO NIEBIESKIM, PRODUKT PODLEGA GWARANCJI PRODUCENTA PRZEZ OKRES 2 LAT

JEŚLI JESTEŚ KLIENTEM DETALICZNYM, SPOKOJNIE KUPUJ! JEŚLI JEDNAK KUPUJESZ ABY DALEJ SPRZEDAĆ, MOŻEMY TAKIE ZAMÓWIENIE ANULOWAĆ.

(DROGI KLIENCIE, JEŚLI BĘDZIESZ PRÓBOWAŁ KUPIĆ WIĘCEJ NIŻ 3 SZTUKI NASZ PRACOWNIK SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ W CELU ANULOWANIA ZAMÓWIENIA)


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...