Model: 19031
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 11.90 PLN
Producent: Swiss Dent
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Ekskluzywny zestaw podróżny SWISSDENT – pasta SWISSDENT Extreme, 50 ml + szczoteczka SWISSDENT Profi w luksusowym futerale Maison Mollerus


Unikalne połączenie dwóch wybitnych szwajcarskich marek ukierunkowanych na produkty najwyższej jakości produkowanych w Szwajcarii.

SWISSDENT EXTREME, wybielająca pasta do zębów, która jest jedną z najlepiej sprzedających się w dziedzinie skutecznego i delikatnego wybielania zębów. Opatentowane formuły złożone z naturalnych enzymów i nadtlenku wapnia pomagają wyeliminować intensywną pigmentację spowodowaną np. piciem kawy, czerwonego wina lub paleniem. Koenzym Q10 dba o zdrowie dziąseł. Pasta daje optymalną ochronę przed próchnicą zębów przy wartości ściernej 40, jest to jedna z najmniej ściernych past wybielających dostępnych na rynku. Nie zawiera SLS (laurylosiarczanu sodu) - środka spieniającego przypisywanego występowaniu aft.
Szczoteczka PROFI COLOURS ma opatentowany wypukły krój włókien, który doskonale dopasowuje się do powierzchni zębów i skutecznie usuwa płytkę nazębną i pigment z powierzchni szkliwa. Konstrukcja uchwytu została zaprojektowana zgodnie z ergonomią instrumentów stomatologicznych umożliwiając doskonałą kontrolę.
Produkty SWISSDENT są zapakowane w luksusowe opakowanie Maison Mollerus, szwajcarskiego producenta toreb ze skóry, bagażu i akcesoriów. Wykonano je ręcznie, w ekskluzywnej czerwonej wersji tylko dla SWISSDENT.

Spójrz! Warto również kupić te produkty

Diamond Clean oferta Święta 2018