Model: DRS38
Waga produktu: 0.100 kg
Wysyłka od: 10.90 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Expert 38% Dr. Martin Schwarz Żel do nakładkowego wybielania zębów


Dr. Martin Schwarz Expert 38% to preparat o najwyższym w Uni Europejskiej dopuszczalnym stężeniu nadtlenku karbamidu. Przeznaczony jest do kuracji wybielającej zęby jedynie w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych. Linia Dr. Martin Schwarz Expert 38% została stworzona z myślą o pacjentach borykających się z problemem przebarwień płytki nazębnej w wyniku leczenia kanałowego oraz innych powodów natury klinicznej. Rezultaty wybielania widoczne są niezwłocznie po odbytej kuracji.


Opis produktu

Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% jest żelem o najwyższym dopuszczalnym w UE stężeniu nadtlenku karbamidu przeznaczonym do zabiegów wybielania zębów w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych. Formuła żelu Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% zawierającego najwyższe dopuszczalne w UE stężenie nadtlenku karbamidu pozwala na szybkie i skuteczne wybielanie zębów bez konieczności stosowania specjalistycznych i kosztownych lamp stwarzających ryzyko przegrzania szkliwa wybielanych zębów.

Żel wybielający Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% powoduje utlenienie i likwidację związanych ze szkliwem zęba niepożądanych pigmentów organicznych (kawa, herbata, wino, tetracykliny etc.).

Współpraca z ośrodkami przeprowadzającymi profesjonalne kuracje wybielające zęby pozwoliła specjalistom z laboratoriów Dr. Martina Schwarza na opracowanie unikalnej formuły żelu posiadającego silne właściwości wybielające a zarazem pozbawionego szeregu niedoskonałości spotykanych w innych produktach.

Symultaniczny efekt działania azotanu potasu, glicerolu i uwalnianego podczas wybielania karbamidu o precyzyjnie dobranych stężeniach sprawiają, że po zabiegowa nadwrażliwość zębów jest u pacjentów niewielka i występuje jedynie sporadycznie.

Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% posiada lekko alkaliczny odczyn uniemożliwiający demineralizację szkliwa mogącą wystąpić w przypadku stosowania preparatów o pH niższym niż 7 (środowisko kwasowe).

Żel wybielający Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% nie zawiera fluoru i jego stosowanie nie zwiększa ryzyka wystąpienia fluorozy związanej z nadmierną ekspozycją pacjenta na ten mikroelement.

Preparat zawiera odpowiednią ilość wody, co zapobiega wysuszaniu zębów poddawanych zabiegowi wybielania. Symultaniczny efekt działania azotanu potasu, glicerolu i uwalnianego podczas wybielania karbamidu o precyzyjnie dobranych stężeniach sprawiają, że po zabiegowa nadwrażliwość zębów jest u pacjentów niewielka i występuje jedynie sporadycznie.

Skład wg INCI:
Glycerol, Carbamide peroxide, Water, Carbomer, Potassium Nitrate, EDTA, Menthol

Zawartość - 1 x strzykawka 5ml


Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających); niniejszy produkt zakupić może WYŁĄCZNIE lekarz stomatolog, po okazaniu numeru wykonywania zawodu oraz numeru identyfikacji podatkowej. Do transakcji obowiązkowym dokumentem sprzedaży będzie faktura VAT.

Spójrz! Warto również kupić te produkty

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET