Model: HX6732/37
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Sonicare Philips
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare - Healthy White - DWUPAK - Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX6732/37


Naszym zdaniem szczoteczki SONICARE Philips to obecnie najlepsze szczoteczki elektryczne jakie mamy w sprzedaży. Do wyboru jest wiele modeli oraz różne konfiguracje zestawów.  Niemniej zasada działania we wszystkich modelach jest identyczna. Wszystkie opierają się na technologii soniczniej o której więcej informacji znajdziesz poniżej. Czym w takim razie różnią się poszczególne modele i zestawy? Różnią się przede wszystkim  ilością trybów pracy szczoteczki (od 1 do 5), pojemnością akumulatora ( czas pracy szczoteczki od 1 – 3 tyg. ) oraz wyglądem (od zwykłej plastikowej rączki do szczoteczek z wyświetlaczami LED i antypoślizgowymi elementami). Poszczególne zestawy różnią się między sobą ilością szczoteczek, końcówek, ładowarek oraz innych dodatkowych akcesoriów.

Zależy Ci na pięknym uśmiechu bez stosowania środków wybielających? Szczoteczka Philips Healthy White jest dla Ciebie! A ponieważ w zestawie masz dwie szczotki-możesz teraz bielą swoich zębów podzielić się z bliskimi.

Funkcje i możliwości szczoteczki Healthy White:

31.000 ruchów sonicznych  na minutę – czyli około 500 razy więcej niż szczoteczka manualna. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu mikroprocesora wytwarzającego  falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz.Dla porównania szczoteczki elektryczne wykonują około 5 000 ruchów na minutę. 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii dźwiękowej powstaje DFA  (Dynamic Fluid Action) dynamiczny przepływ cieczy  w przestrzeniach międzyzębowych. Jego bardzo pożytecznym skutkiem jest  kawitacja- czyli rozrywanie łąńcuchów bakteryjnych. Zniszczone w ten sposób bakterie usuwane są przez dynamiczny przepływ cieczy,dzięki czemu pozostaje czysta przestrzeń międzyzębowa. W dużej mierze  zastępuje irygator lub nić dentystyczną.Fale dźwiękowe emitowane przez szczoteczkę SONICARE Healthy White całkowicie redukują bakterie Streptococcus Mutant odpowiedzialne za próchnicę nawet do 4mm od końca włosia szczoteczki.

Wbudowany quadpacer , dający co 30 sekund sygnał dźwiękowy, który przypomni Ci  żeby czyścićnastępną ćwiartkę uzębienia.

Smartimer  zatrzyma Twoją szczoteczkę automatycznie po upływie 2 minut – zalecanym przez dentystę czasie mycia zębów.

Elektroniczny system easystart , który  stopniowo zwiększa siłę pracy Twojej szczoteczki sonicznej, żebyś łatwiej mógł  przyzwyczaić się do jej używania.

SONICARE  posiada wmontowany na stałe akumulator litowo-jonowy(Li-Ion), ładowany za pomocą indukcji elektromagnetycznej. Dobrze sformatowany, co oznacza pełne naładowanie (kilkanaście godzin)  i rozładowanie go przez pierwsze dwa ,trzy razy;  pozwoli aby służył Ci przez wiele lat. Akumulator po pełnym naładowaniu zapewni szczoteczce SONICARE pracę nawet przez dwa tygodnie przy użyciu 2 razy dziennie po 2 min.

Wbudowany wskaźnik pokazuje poziom naładowania baterii litowo-jonowej (Li-Ion) - miga ,gdy już czas aby naładować baterię.

Turystyczna ładowarka - nadaje się do wszystkich szczoteczek sonicznych Philips Sonicare oraz do irygatora Philips Airfloss - co w podróżach oznacza lżejszy bagaż i mniej czasu na szukanie wszystkich akcesoriów.

Dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa została zaopatrzona w ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt.

Twoja SONICARE Healthy White posiada 2 tryby pracy:

•    Clean ( czyszczenie ) - standardowy tryb pracy doskonale oczyszczający zęby
•    Clean & white ( czyszczenie i wybielanie ) – dokładne czyszczenie zębów oraz łagodna stymulacja dziąseł

Zawartość zestawu:

  • 2 szczoteczki Healthy White
  • 2 końcówki Diamond Clean Standard
  • 1 szt. etui podróżne - plastikowe
  • 1 szt. ładowarka indukcyjna z miejscem na końcówki

Szczególnie polecana dla :

  • lepszego czyszczenia zębów
  • skuteczniejszego  usuwania płytki nazębnej tworzącej  kamień nazębny
  • uzyskania bielszych zębów bez dodatkowych środków wybielających
  • delikatnego i nieinwazyjnego oczyszczenia  zębów i dziąseł
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Diamond Clean oferta Święta 2018