Model: A101718
Waga produktu: 0.100 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Wellsamed Germany
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Wellsamed WELLSASTRIPS | Paski wybielające do zębów | opakowanie 28 sztuk


Śnieżnobiałe zęby rodem z Hollywood są marzeniem wielu ludzi. Wszak piękny, biały uśmiech jest synonimem prestiżu, luksusu i wysokiej pozycji społecznej. Jednak zęby ze względu na swoją porowatą strukturę mają tendencję do żółknięcia z wiekiem oraz chłonięcia barwników, przede wszystkim z produktów spożywczych i używek. Specjalistyczne wybielanie zębów jest nie tylko kosztowne, ale także często wymaga długich przygotowań i wcześniejszego leczenia. Z kolei pasty wybielające działające głównie na zasadzie abrazji lub enzymów mają ograniczoną skuteczność i mogą powodować nadwrażliwość zębów. Jednak na tym wybór się nie kończy. Przedstawiamy produkt, który jest godnym konkurentem dla wybielania gabinetowego i past wybielających. Jego innowacyjna technologia gwarantuje spektakularne efekty w krótkim czasie i jest tak bezpieczna, że mogą ją stosować nawet osoby cierpiące na nadwrażliwość zębów. Jeśli szukasz sprawdzonej, skutecznej i prostej w użyciu metody wybielania zębów, ten produkt jest właśnie dla Ciebie.

wellsastrips

Wellsamed Wellsastrips Zahnaufhellung Whitestrips to rewolucja w dziedzinie profesjonalnego wybielania zebów. Dzięki wieloletniej współpracy wysokiej klasy specjalistów z dziedziny stomatologii oraz badaczy z laboratoriów marki Wellsamed, powstał produkt, który całkowicie zmienia oblicze wybielania w zaciszu własnego domu.

  • Innowacyjność

Formuła produktu jest całkowicie wolna od szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak nadtlenek wodoru oraz czynników, które go uwalniają. Wykorzystanie nowoczesnej technologii opartej na działaniu aktywnego tlenu pozwala osiągnąć spektakularne efekty, w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu.

  • Bezpieczeństwo

Paski Wellsamed Wellsastrips Zahnaufhellung Whitestrips zostały wielokrotnie przebadane przez specjalistów z laboratoriów Wellsamed i są zgodne z obowiązującymi normami. Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia a wybielanie zębów nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Preparat nie powoduje nadwrażliwości ani nie uszkadza szkliwa, dlatego doskonale nadaje się dla osób o wrażliwych zębach.

  • Renoma

Niemiecka marka Wellsamed jest liderem na rynku produktów profesjonalnych produktów stomatologicznych. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne laboratoria i wykwalifikowani profesjonaliści to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

  • Szybkość

Pełna kuracja wybielająca z użyciem Wellsamed Wellsastrips Zahnaufhellung Whitestrips trwa zaledwie 14 dni. Jednak dzięki unikalnej technologii aktywnego tlenu, pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym użyciu. Czas trwania pojedynczego zabiegu nie przekracza 30 minut.

  • Łatwość stosowania

Nakładanie pasków jest niezwykle proste i intuicyjne. Nie wymaga konsultacji ze stomatologiem ani szczególnych przygotowań. Innowacyjna technologia antypoślizgowa, która została zastosowana w produkcie, zwiększa przyczepność i uniemożliwia zsunięcie się pasków z powierzchni zębów. Wellsastrips Zahnaufhellung Whitestrips zostały dodatkowo wzmocnione i uszczelnione, co zapobiega rozpuszczaniu substancji aktywnej przez ślinę – wszystko to dla jeszcze skuteczniejszego rozjaśnienia. Anatomiczny kształt i rozciągliwość pozwalają preparatowi dotrzeć do każdego pojedynczego zęba, zapewniając równomierne wybielanie i pełną skuteczność.

  • Komfort

Paski Wellsamed Wellsastrips Zahnaufhellung Whitestrips zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie zwiększyć komfort noszącego. Ich stosowanie jest całkowicie bezbolesne i nie wiąże się z żadnymi negatywnymi odczuciami, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Produkt ma delikatny i przyjemny miętowy smak.

  • Skuteczność

Wellsamed Wellsastrips Zahnaufhellung Whitestrips to produkt, który dzięki swojej innowacyjnej formule trwale rozprawia się z uporczywymi przebarwieniami, których usunięcie tradycyjnymi metodami jest niemożliwe. Preparat wykorzystujący działanie aktywnego tlenu jest skuteczny we wszystkich organicznych przebarwieniach spowodowanych spożywaniem kolorowych pokarmów, napojów czy paleniem papierosów.

opakowanie zawiera 14 saszetek, w każdej saszetce znajdują się 2 paski / góra, dół

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Apacare promocja Widget