Model: SCRB
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: SEYSSO
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SEYSSO Carbon Range - Antybakteryjny zestaw do higieny jamy ustnej. W zestawie taniej!


Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla Twoich bliskich wypróbuj wyjątkowy zestaw firmy SEYSSO. Zestaw zawiera szczoteczkę SEYSSO Antibacterial oraz niezwykle skuteczną pastę do zębów SEYSSO Protection and Safe Whitening. W zestawie taniej! Zadbaj o zdrowy uśmiech swoich najbliższych!


Zdrowsze zęby i dziąsła

W paście Seysso zastosowano specjalną formułę z kompleksem SMART, która poprawia stan zdrowia zębów i dziąseł (klinicznie udowodnione). Swoje działanie opiera na synergii mikrocząsteczek azotanu potasu, hydroksyapatytu, ksylitolu i cytrynianu cynku. W połączeniu ze szczoteczką o gęstym i cieniowanym włosiu sprawia, że zęby i dziąsła stają się zdrowsze i dokładnie wyczyszczone.

Naturalnie bielsze zęby

Pasta Seysso w połączeniu ze szczoteczką pomaga przywrócić zębom ich naturalną biel. Zawiera m.in. najwyższą zawartość hydroksyapatytu w porównaniu do past dostępnych na rynku, bo aż 5%! Dzięki połączeniu pasty ze szczoteczką SEYSSO zęby stają się wizualnie bielsze z każdym dniem.

Lepsze dotarcie do przestrzeni międzyzębowych 

Szczoteczka posiada cieniowane włókna (w aż 28 pęczkach), których średnica jest wielokrotnie mniejsza u szczytu niż u podstawy włosia. W najcieńszym miejscu posiada jedynie 0,01mm! Szczoteczka w połączeniu ze specjalną konsystencją pasty skuteczniej dociera do trudno dostępnych miejsc jakimi są m.in. przestrzenie międzyzębowe.

Koniec problemów z nadwrażliwością

Zestaw doskonale zapobiega i chroni przed nadwrażliwością. Pasta zawiera kombinację składników chroniących przed nadwrażliwością m.in. hydroksyapatyt i azotan potasu. Hydroksyapatyt tworzy na powierzchni szkliwa ochronną warstwę, a azotan potasu blokuje dostęp nerwów do czynników wywołujących nadwrażliwość. Efektem tego jest zauważalne zmniejszenie objawów nadwrażliwości zębów i natychmiastowa ulga. 

Świeży oddech na długo 

Pasta do zębów SEYSSO zawiera cytrynian cynku, który doskonale dba o nasz oddech. Składnik aktywny - cynk chroni przed powstawaniem kamienia nazębnego i zmniejsza rozwój bakterii, które wpływają na brzydki zapach z ust. Antybakteryjne działanie pasty jest dodatkowo wzmocnione ksylitolem i węglem aktywnym jakim jest nasączone włosie szczoteczki SEYSSO. Aktywny węgiel neutralizuje pH w jamie ustnej i adsorbuje lotne związki siarki, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z ust.

 

Zestaw występuje w 3 wersjach kolorystycznych: z białą, czarną lub fioletową szczoteczką. Wybór koloru jest losowy. 


Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Apacare promocja Widget