Model: SOZWP
Waga produktu: 0.600 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: SEYSSO
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Ekskluzywny zestaw dwóch szczoteczek manualnych z odświeżającym płynem do płukania ust Seysso OXYGEN


Zestaw w białej puszcze w dwiema różnymi szczoteczkami manualnymi oraz płynem SEYSSO OXYGEN jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdego, również dla Ciebie. Zapewni doskonałą ochronę higieny jamy ustnej. 

Zawartość zestawu SEYSSO OXYGEN:

1. Szczoteczka manualna SEYSSO Carbon Professional

Szczoteczka manualna z miękkim włosiem i niewielką główką doskonale dociera do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Szczoteczka posiada ciasno ze sobą stłoczone 28 pęczków. W zestawie znajdziemy jeden taki rodzaj szczoteczki, druga z nich jest nieco inna. 

2. Szczoteczka manualna SEYSSO Carbon Antibacterial

Antybakteryjna szczoteczka manualna do zębów miękkim włosiem z domieszką  białego węgla zahamowuje rozprzestrzenianiu się bakterii, a tym samym próchnicy, regularne szczotkowanie zębów sprawia, że oddech pozostaje świeży na długi czas.

3. Płyn odświeżający SEYSSO OXYGEN 

Miętowy płyn z hydroksyapatyem doskonale remineralizuje szkliwo zębów, wzmacnia je a także przeciwdziała powstawaniu próchnicy. Płyn cieszy się popularnością głównie wśród osób które lubią mocny miętowy smak. Płyn jest bezpieczny! Nie zawiera alkoholu, SLS oraz fluoru!

4. Biała elegancka wielofunkcyjna puszka 

Metalowe opakowanie w kolorze białym o matowym wykończeniu doskonale prezentuje się w każdym domu, każdej łazience, może służyć do przechowywania przede wszystkim kosmetyków. Świetnie sprawdza się na każdą okazję.


Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET