Wczytuję dane...
Model: 5025232867349
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Panasonic
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Panasonic Szczoteczka Soniczna EW-DL75


Panasonic EW-DL75 to najnowszy model szczoteczki sonicznej z ruchem wektorowym włókien czyszczących. Zaawansowana technologia silnika liniowego generuje 31 000 poziomych ruchów włosia na minutę. Fale dźwiękowe wprawiają włókna szczoteczki w drgania soniczne, które rozchodzą się w ślinie wywołując zjawisko kawitacji, w wyniku którego powstają chmury mikro bąbelków wspomagających odrywanie płytki bakteryjnej. Zjawisko kawitacji, które towarzyszy mechanicznemu szczotkowaniu zwiększa efektywność i dokładność czyszczenia jamy ustnej.
 
Szczoteczka soniczna Panasonic EW-DL75 została opracowana z myślą o bezpiecznym i skutecznym oczyszczaniu kieszonek przyzębnych. Niezwykle elastyczne, cienkie włókna o średnicy 0,02mm sięgają głęboko poniżej linii dziąseł oraz do 3mm w głąb kieszonek przyzębnych, które nie są oczyszczanie podczas klasycznego szczotkowania zębów. Zalegająca w tych miejscach płytka bakteryjna wywołuje stany zapalne i choroby dziąseł. Ruch wektorowy (liniowy) włókiem, które poruszają się wzdłuż linii dziąseł sprawia, że płytka nazębna oraz resztki pokarmu wymiatane są z głębokich kieszeni oraz linii dziąsłowej. Regularne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych powoduje widoczną poprawę zdrowia i ogólnej kondycji dziąseł.

Zalety szczoteczki sonicznej Panasonic EW-DL75
 
Innowacyjna technologia silnika liniowe 
 
Opracowana przez firmę Panasonic technologia ruchu włókien szczoteczki wzdłuż linii dziąseł umożliwia włosiu łatwe docieranie do kieszonek przyzębnych oraz pod linię dziąseł skutecznie usuwając płytkę bakteryjną i resztki pokarmu. Dzięki temu w miejscach niedoczyszczanych podczas klasycznego szczotkowania nie gromadzi się płytka nazębna co chroni jamę ustną przed stanami zapalnymi i chorobami dziąseł.

Bardzo drobne włókna szczoteczki
 
Włosie szczoteczki sonicznej Panasonic EW-DL75 zostało zaprojektowane tak aby docierać do miejsc niedostępnych dla klasycznych końcówek. Niezwykle elastyczne i drobne włókna o średnicy 0,02mm zagłębiają się do 3mm w głąb kieszeni dziąsłowej usuwając płytkę bakteryjną powodującą stany zapalne, krwawienia i choroby dziąseł.

Duża precyzja wibracji sonicznych
 
Włókna szczoteczki ulegają wychyleniu o 1mm co zapewnia precyzję i wysoką skuteczność czyszczenia kieszonek przyzębnych, linii dziąseł oraz przestrzeni międzyzębowych.
 
Porównanie z konwencjonalną szczoteczką elektryczną do zębów

Automatyczna kontrola mocy szczotkowania
 
Amplituda drgań sonicznych zmienia się w zależności od siły nacisku jaką szczotkujemy zęby. Przy zbyt silnym docisku szczoteczki podczas szczotkowania zębów amplituda drgań jest zmniejszana co stanowi skuteczną ochronę delikatnych dziąseł.

Dodatkowe właściwości szczoteczki sonicznej EW-DL75

Dwa tryby szczotkowania
 
Szczoteczka Panasonic EW-DL75 posiada dwa tryby pracy: REGULAR oraz SOFT. Tryb REGULAR (klasyczny) służy do codziennego szczotkowania zębów, tryb SOFT (delikatny) zapewnia delikatne szczotkowanie i masaż wrażliwych dziąseł. Tryby pracy pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie mocy szczotkowania do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Funkcja łagodnego startu
 
Jest to opcja, która pozwala na stopniowe przyzwyczajanie dziąseł do drgań sonicznych jakie generuje mechanizm szczoteczki Panasonic EW-DL75. Po włączeniu szczoteczka pracuje z mniejszą częstotliwością, którą zwiększa stopniowo chroniąc tym samym delikatne dziąsła.

30 sekundowy Timer
 
Timer to funkcja odmierzania czasu mycia zębów. 30 sekundowy Timer pozwala na lepszą kontrolę szczotkowania poszczególnych partii jamy ustnej.

Wodoodporność IPX7
 
Według normy IPX7 urządzenie elektryczne jakim jest szczoteczka Panasonic EW-DL75 można zanurzyć w wodzie na głębokość 1m na czas 30 minut bez negatywnych skutków. Właściwość ta znacznie ułatwia utrzymanie szczoteczki w czystości, gdyż można ją opłukiwać pod bieżącą wodą.

Skład zestawu szczoteczki sonicznej Panasonic EW-DL75:

  • 1 x szczoteczka soniczna model EW-DL75 
  • 1 x końcówka wymienna Multi-fit służąca do klasycznego szczotkowania zębów 
  • 1 x końcówka wymienna z drobnym włosiem służąca do doczyszczani kieszonek dziąsłowych 
  • 1 x ładowarka z miejscem na końcówkę wymienną 
  • 1 x karta gwarancyjna (2 lata gwarancji) 
  • 1x instrukcja w języku polskim
Spójrz! Warto również kupić te produkty