Model: 19003/19515
Waga produktu: 0.150 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.90 PLN
Producent: Swiss Dent
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SWISSDENT EXTREME intensywnie wybielająca pasta do zębów, 100 ml PLUS Szczoteczka Whitening czerwona


SWISSDENT EXTREME intensywnie wybielająca pasta do zębów, 100 ml


Pasta do zębów w czerwonej tubce Swissdent Extreme jest przeznaczona do bardzo dużych przebarwień zębów, które występują u palaczy, miłośników czerwonego wina, kawy oraz herbaty- doskonale je usuwa jednocześnie będąc bardzo delikatną dla szkliwa. Wartość RDA 40 jest nieco wyższa niż srebrnej pasty Gentle, ale to nadal wartość 5 razy niższa niż maksymalnie możliwe wyznaczone granice RDA. Zwykłe wybielające pasty do zębów często osiągają wartości 120 -150 RDA, niektóre nawet do 200 RDA!

Niezwykle skuteczna formuła pasty do zębów Swissdent Extreme zawiera podwójną dawkę naturalnych enzymów i nadtlenku wapnia oraz sodę oczyszczoną, który neutralizuje kwasy, a także skutecznie usuwa dużą pigmentację szkliwa. Dodatek koenzymu Q10 i witaminy E aktywnie odżywia dziąsła. Charakterystyczny smak mięty odświeża oddech na długi czas. Pasta do zębów Swissdent Extreme zawiera odpowiednią, bezpieczną dawkę fluoru PPM 1180.

Zalety produktu:

- pasta jest extremalnie skuteczna przy usuwaniu przebarwień z kawy, herbaty, czerwonego wina czy tytoniu;

- niskie RDA 40 nie niszczy szkliwa przy jednocześnie bardzo wysokiej skuteczności wybielającej;

- świeży, miętowy smak odświeża oddech na wiele godzin;

Kod: 19003


SWISSDENT WHITENING Soft, czerwona


Opatentowana szczoteczka z miękkiego włókna w kształcie łyżeczki, który idealnie odwzorowuje kształt zęba i umożliwia stuprocentowy kontakt włókien z powierzchnią.

Doskonała i prosta konstrukcja uchwytu została zaprojektowana przez projektantów szwajcarskich według instrumentów dentystycznych, tak że szczoteczką w ustach łatwo manipulować, a nawet trudnodostępne powierzchnie są całkowicie oczyszczone.

Unikalne i delikatne włókna nylonowe zapewniają zwiększoną skuteczność i lepiej pomagają usunąć przebarwienia oraz rozjaśniają powierzchnię zęba. Włókna te zawierają węglan wapnia, który jest powiązany z nimi i zwiększa zdolność czyszczenia szczoteczki i ma znaczący wpływ na rozjaśnienie szkliwa.

Badania kliniczne przeprowadzone przez prof. Dr F. G. Sandear z Uniwersytetu w Ulm, potwierdzają, że szczotka Swissdent Whitening zwiększa wyczyszczenie powierzchni szkliwa o 37% w porównaniu do standardowych włókien.

Kod: 19515


Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Diamond Clean oferta Święta 2018