Model: 5DA7-8495FP/8ml
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.90 PLN
Producent: CURAPROX
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Pojemność podróżna: CURAPROX WHITE-is-BLACK pasta wybielająca do zębów z aktywnym węglem | pojemność 8ml


CURAPROX WHITE-is-BLACK to pasta wybielająca, bazująca na działaniu aktywnego węgla, który absorbuje (pochłania) uporczywe przebarwienia na szkliwie. Dzięki temu usuwanie przebarwień jest niezwykle łagodne i bezpieczne. Bez ścierania czy stosowania niebezpiecznych związków chemicznych, które występują w większości past wybielających, a które powodują podrażnienia dziąseł i wywołują wrażliwość zębów.

CURAPROX WHITE-is-BLACK  poza właściwościami wybielającymi wykazuje silne działanie remineralizacyjne. Pasta zawiera Hydroksyapatyt, nieorganiczny składnik kości i zębów, który stanowi mineralne rusztowanie tkanki. Hydroksyapatyt "wchodzi" w strukturę szkliwa (mikropory, pęknięcia) i na trwale je odbudowuje. Szkliwo jest skutecznie wzmocnione dzięki czemu możemy zauważyć znaczne opóźnienie osadzania się płytki nazębnej oraz zmniejszoną nadwrażliwość zębów.

CURAPROX WHITE-is-BLACK dzięki zawartości fluoru sodu (1450ppm) oraz enzymów wzmacnia antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie śliny. Pasta skutecznie chroni zęby przed próchnicą i osadzaniem się płytki nazębnej.

Regularne stosowanie pasty zapewnia perłowo biały uśmiech.

Pastę cechuje niski współczynnik ścieralności RDA - 50. Nie zawiera Sodium Lauryl Sulfate (SLS), środka chemicznego (występuje w większości past do zębów), który wysusza i podrażnia błonę śluzową w jamie ustnej i może powodować pojawianie się aft. 

Pasta występuje w dwóch wersjach:

- BLACK-is-WHITE - o odświeżającym smaku limonki
- WHITE-is-BLACK - o ekstra łagodnym smaku.

Pasta zawiera fluorek sodu: 1450ppm. Przeznaczona jest do użytku dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Polecana do stosowania ze szczoteczkami sonicznymi.

Pojemność: 8ml

 

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Diamond Clean oferta Święta 2018