Model: HX6711/22
Waga produktu: 0.95 kg
Gwarancja: 2 lata
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Sonicare Philips
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Philips Sonicare Healthy White szczoteczka elektryczna (soniczna) HX6711/22


Naszym zdaniem szczoteczki SONICARE Philips to obecnie najlepsze szczoteczki elektryczne jakie mamy w sprzedaży. Do wyboru jest wiele modeli oraz różne konfiguracje zestawów.  Niemniej zasada działania we wszystkich modelach jest identyczna. Wszystkie opierają się na technologii soniczniej o której więcej informacji znajdziesz poniżej. Czym w takim razie różnią się poszczególne modele i zestawy? Różnią się przede wszystkim  ilością trybów pracy szczoteczki ( od 1 do 5 ), pojemnością akumulatora ( czas pracy szczoteczki od 1 – 3 tyg. ) oraz wyglądem (od zwykłej plastikowej rączki do szczoteczek z wyświetlaczami LED i antypoślizgowymi elementami). Poszczególne zestawy różnią się między sobą ilością szczoteczek, końcówek, ładowarek oraz innych dodatkowych akcesoriów.

Kto z nas nie chce mieć pięknego, białego uśmiechu? Szczoteczka PHILIPS SONICARE Healthy White dzięki trybowi Clean & White usunie przebarwienia zębów zaledwie w 2 tygodnie! A ty już zawsze będziesz mógł się cieszyć bielą swoich zębów.

Informacje ogólne o szczotkach PHILIPS SONICARE:

Szczoteczka PHILIPS SONICARE została okrzyknięta mianem idealnej szczoteczki do zębów! Charakteryzuje się połączeniem niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym zastosowaniem ruchów wymiatających - 31 000 drgań na minute (technologa DFA - Dynamic Fluid Action). Skutecznie czyści powierzchnie zębów i przestrzenie międzyzębowe, niedostępne dla konwencjonalnych szczoteczek. Na podstawie przeprowadzonych badań okazało się, że szczoteczka soniczna PHILIPS SONICARE jest wyjątkowo skuteczna w czyszczeniu kieszeni dziąsłowych oraz okolicy poddziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu. Jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób noszących implanty, mosty czy aparaty ortodontyczne.

Zasada działania szczoteczki Philips Sonicare:

W głowicy szczoteczki Sonicare® znajduje się generator dźwięków emitujący fale dźwiękowe. Są one generatorem drgań włosia szczoteczki. Rozchodząc się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) wywołują powstawanie w nim chmury bąbelków, które oczyszczają miejsca niedostępne dla włókna szczotki.


Cechy produktu

Dynamiczny sposób czyszczenia Sonicare kieruje płyn między zęby

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów

Specjalnie wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów i usuwanie płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc.

Naturalnie bielsze zęby dzięki opatentowanej technologii sonicznej

Dowiedziono, że dynamiczny sposób czyszczenia, jaki zapewnia ta szczoteczka, a także bezpośredni kontakt z większą powierzchnią każdego zęba usuwa codzienne przebarwienia, aby zęby były naturalnie bielsze.

Potwierdzone klinicznie bezpieczeństwo i delikatność

Szczoteczek Philips Sonicare można bezpiecznie używać na aparatach ortodontycznych (główki szczoteczki szybciej się wtedy zużywają), wypełnieniach, koronach i lakierze oraz przy odsłoniętych szyjkach zębowych.

2-minutowy zegar motywuje do szczotkowania zębów przez zalecany czas

Wbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.

Zegar okresowy Quadpacer zachęca do dokładnego mycia każdej części jamy ustnej

Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona

Program łatwego startu pomaga przyzwyczaić się do korzystania ze szczoteczki Sonicare

Delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare

Tryb czyszczenia i wybielania: skuteczne usuwanie przebarwień

2 minuty trybu czyszczenia oraz dodatkowe 30 sekund trybu wybielania, który jest przeznaczony do czyszczenia widocznych przednich zębów. To pozwala usunąć codzienne przebarwienia z kawy, herbaty, tytoniu i czerwonego wina. Twoje zęby staną się bielsze o 2 odcienie w ciągu zaledwie 2 tygodni.*

  • * w przypadku dwóch 2-minutowych cykli czyszczenia dziennie (w trybie czyszczenia)
  • w porównaniu ze zwykłą szczoteczką

W zestawie znajdują się:

- Szczoteczka (rękojeść) - 1 szt.

- Końcówka wymienna "Standard" - 1szt.

- Ładowarka z miejscem na 2 końcówki - 1szt.

- Wymienne kolorowe pierścienie do rozróżniania końcówek - 3szt.

- Nakładka ochronna na główkę szczoteczki - 1szt.

- Dwuletnia gwarancja od polskiego dystrybutora


UWAGA! Do tej szczoteczki pasują wszystkie rodzaje końcówek Philips Sonicare: Proresults, Ptoresults Gum Health oraz Plague, Adaptive Clean, Diamond Clean, Sensitive oraz dla dzieci For Kids

Napisz opinię
2016-07-14 20:36:23 - Monika

Rewelacyjna szczoteczka. Nie zamienię jej na inną. Kupiłam ją w Wellsamedmarket pół roku temu. Wcześniej używałam elektrycznej Oral-B. Różnica totalna. Sonicare jest zdecydowanie lepsza. Po umyciu zębów czuję, że zęby są umyte dokładnie. Mycie jest przyjemniejsze, zdecydowanie cichsze. Polecam

 dorośli

Ocena 5.00

Ocena produktu: 
2017-01-17 17:21:04 - Magda

Szczoteczka była kupiona w przedsprzedaży, dlatego trochę czekałam na nią. Warto było! Zęby po jej użyciu czyściutkie. Polecam.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET