Model: HLM1
Waga produktu: 0,01 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.90 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Łyżka do fluoryzacji i remineralizacji - do użytku z pastami, żelami i piankami - 1 komplet - rozmiar średni

Idealne do zastosowania z żelami, pastami, piankami do fluoryzacji i remineralizacji.

Łyżki do fluoryzacji niemieckiej firmy Miradent dzięki swoim opatentowanym kształcie, są łatwiejsze w użyciu i bardziej komfortowe dla Pacjenta.
Głęboko uformowane wnętrze łyżek jest właściwie uformowane dla lepszego kontaktu i całkowitego wypełnienia przestrzeni trudno dostępnych.

Opatentowany kształt łyżek zapewnia blokadę pomiędzy łyżką, a podniebieniem formując dystalną barierę, która zapobiega przelewaniu się żelu do fluoryzacji do ust, co chroni Pacjenta przed możliwością zadławienia się. Łyżki posiadają zaznaczoną linię, do której należy aplikować żel do fluoryzacji, aby ilość jego była wystarczająca do przeprowadzenia fluoryzacji.

Budowa łyżek jest miękka, komfortowa i bezpieczna dla Pacjenta. Dodatkowo łyżki posiadają samoblokujące się uchwyty, które w znaczący sposób ułatwiają umiejscawianie i wyjmowanie ich z ust. Identyfikacja rozmiarów łyżek jest bardzo łatwa, ponieważ każdy rozmiar jest w innym kolorze. Można wykonywać fluoryzację jednego lub obu łuków jednocześnie, zgodnie z potrzebami lub preferencjami.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

PROMOCJA DIAMOND CLEAN REWELACYJNA CENA PHILIPS SONICARE