Model: 4603014006233
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SPLAT

Do tego produktu polecamy zakup:

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Splat pasta dla dzieci 0-3 lat 40ml Jabłko i Banan + silikonowa szczoteczka w prezencie


SKUTECZNA OCHRONA PRZECIWPRÓCHNICZA I INTENSYWNE WZMOCNIENIE SZKLIWA

Zdrowe zęby mleczne są podstawą dla zdrowia stałych zębów, dlatego głównym zadaniem past do zębów dla dzieci jest pomoc w procesie formowania mocnego szkliwa.
Pasta do zębów SPLAT BABY o smaku jabłka i banana intensywnie wzmacnia i mineralizuje szkliwo za pomocą hydroksyapatytu wapnia.

Łagodna baza oczyszczająca (dwuwodny fosforan wapnia) delikatnie usuwa osad, podczas gdy ekstrakt z lukrecji pomaga zachować białe zęby.

BEZPIECZNA NATURALNA STWORZONA Z MIŁOŚCI DO NAJMŁODSZYCH

SPLAT wprowadza naturalną oraz skuteczną pastę do zębów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat, stworzoną w celu zapewnienia ochrony przeciwpróchniczej już od pierwszego ząbka. W nowej linii są 2 pasty: o smaku wanilii, wspomagającej podczas bolesnego ząbkowania oraz o smaku jabłka i banana - intensywnie wzmacniającej szkliwo.
 
Małe dzieci potrzebują czasu aby nauczyć się wypluwać pastę, dlatego pasty do zębów SPLAT BABY są w 99,3% naturalne, hipoalergiczne oraz bezpieczne w razie przypadkowego połknięcia. Nie zawierają fluoru, konserwantów, SLS, składników petrochemicznych i mentolu.
 
Badania pokazują, iż próchnicogenna bakteria (Streptococcus mutans) może być przenoszona na dziecko przez matkę, dlatego właściwa higiena jamy ustnej zapobiega rozwojowi problemu. Pasty do zębów SPLAT BABY dostarczają kompleksowej ochrony przeciwpróchniczej, dzięki innowacyjnej opatentowanej formule LUCTATOL®, opartej na ekstrakcie z lukrecji japońskiej.  Skuteczność formuły potwierdzono klinicznie.
 
W każdym opakowaniu silikonowa szczoteczka gratis. Szczoteczka może być wykorzystana do delikatnego masażu dziąseł podczas ząbkowania.
Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...