Model: 33C2-31752_2
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: ELMEX
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Elmex Szczoteczka elektryczna ProClinical C600

Mocno skupiasz się na doskonałej higienie swojej jamy ustnej? Spraw, aby wychodziło to jeszcze lepiej! Przydatna przy tym okaże się szczoteczka elektryczna Elmex ProClinical C600.

Wprowadzenie

Elektryczna szczoteczka pozwoli Ci lepiej zadbać o czystość Twojej jamy ustnej. Takie urządzenie sprawnie i szybko usunie płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Szczoteczkę taką mogą stosować dzieci powyżej trzeciego roku życia. Regularne i prawidłowe szczotkowanie zębów pozwala zachować odpowiedni stan jamy ustnej. Możesz o to zadbać z tradycyjną szczoteczką, lecz jeśli chcesz działać szybciej i sprawniej, wybierz szczoteczkę elektryczną.

Użytkowanie

Zwykłą szczoteczką znacznie ciężej jest wyczyścić trudno dostępne zakamarki i zęby, takie jak siódemki i ósemki. Taka szczoteczka umożliwia to ponieważ ma mniejszą główkę i łatwiej włożyć tam, gdzie mamy niewiele miejsca. Po drugie szczoteczka sama pracuje za nas w trudno dostępnych miejscach. Najlepsze modele szczoteczek posiadają system 3D, czyli łączą pracę oscylacyjną i pulsacyjną. Dzięki temu główka szczoteczki skręca się w prawo i lewo, jednocześnie dociskając do powierzchni zębów. Gwarantuje to najefektywniejsze usuwanie płytki nazębnej.

Zasilanie

Takie szczoteczki są zasilane najczęściej akumulatorem. Jest to wygodne i proste rozwiązanie, ponieważ nie musisz dbać o zmianę baterii. Szczoteczkę stawiasz na specjalną podstawkę podłączoną do prądu, a w tym czasie się ładuje. Większość szczoteczek działa bez ładowania około 30 minut. Najczęściej proces ładowania trwa kilka godzin. Tak więc korzystanie ze szczoteczki w warunkach domowych jest praktycznie bezproblemowe.

Końcówki

W komplecie ze szczoteczką znajduje się przeważnie jedna końcówka. Przy zakupie od razu zaopatrzmy się w ich zapas, ponieważ należy je wymieniać co dwa-trzy miesiące. Nowa końcówka lepiej usuwa zabrudzenia i jest higieniczniejsza. O konieczności zmiany końcówki przypomną nam włókna główki, które w miarę zużywania zmienią kolor z niebieskiego na biały. Poza normalnymi końcówkami możesz też kupić końcówkę do czyszczenia powierzchni języka, co zapewnia świeży oddech. Jest też wąska końcówkę do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Jeżeli nosisz aparat ortodontyczny, wybierz specjalnie zaprojektowaną końcówkę przeznaczoną do takiej pielęgnacji. Możesz też wybrać specjalne końcówki wybielające. Mają one kauczukową wypustkę w żółtym kolorze umieszczoną pomiędzy włóknami. Poleruje ona zęby oraz pomaga usuwać przebarwienia i naturalnie wybiela zęby. Wybierając głowice do szczoteczek zwróć uwagę, aby pasowały one do posiadanego modelu. Szczoteczki różnych producentów mają różne mocowania. Nie zawsze nawet dane końcówki są kompatybilne z urządzeniami tego samego producenta. Pamiętaj też, że do każdego opakowania końcówek dołączone są kolorowe nakładki-kółeczka, aby szczoteczki domowników się nie myliły.

Podsumowanie

Niemal każda elektryczna szczoteczka nadaje się dla większości osób. Bardziej, od konkretnego modelu samego urządzenia istotny jest typ zakładanej końcówki. Oprócz {standardowych|typowych|, mogą to być również wersje polerujące, ze specjalną gumką albo końcówki ułatwiające oczyszczanie zębów osobom, które użytkują ortodontyczne aparaty stałe. Jeśli więc rozglądasz się za ciekawą szczoteczką, warto pomyśleć na przykład nad modelem ProClinical C600 od Elmex. Od Ciebie potem zależy jaką końcówkę zamontujesz.

Spójrz! Warto również kupić te produkty

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET