Model: 6955
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Oral-B
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Braun Oral-B szczoteczka elektryczna obrotowa Vitality Sensitive Clean

To jest to czego szukasz, jesli chcesz rozpocząć swoja przygodę z szczoteczką elektryczna a odłożyć na bok szczoteczkę manualną. Braun Oral-B prezentuje unikalna serię szczoteczek elektrycznych VITALITY

Seria Vitality, to:
- Oral-B szczoteczka Vitality Precision Clean - do codziennej pielęgnacji i profilaktyki
- Oral-B szczoteczka Vitality 3D White - szczoteczka dla osób dbających szczególnie o biel zębów, w komplecie z końcówką ProWhite szczoteczka ta idealnie rozprowadza pasty wybielające na powierzchni zębów
- Oral-B Vitality Sensitive - dedykowana dla osób z problemem nadwrażliwości, do delikatnego czyszczenia zębów

Szczoteczka elektryczna Braun Oral-B Vitality Sensitive Clean

dla osób, które wymagają delikatnego czyszczenia zębów i masażu dziąseł


Końcówka tej szczoteczki obraca się z prędkością 7600 razy na minutę. W porównaniu z szczoteczka manualną, Vitality Sensitive Clean usuwa ponad 90% więcej płytki nazębnej, nawet w tych bardzo niedostępnych miejscach. Posiada timer, który informuje nas o 2 minutowej sesji szczotkowania zębów. Czas ten, czyli 2 minuty to według lekarzy dentystów czas potrzebny na dokładne wyszczotkowanie naszych zębów.
Szczoteczka w odróżnieniu do tańszych modeli Oral-B jest już urządzeniem akumulatorowym. Akumulator po pełnym naładowaniu starcza na 5 dni regularnego 2 krotnego mycia zębów, po 2 minuty.  Proszę pamiętać, iż jako dystrybutor firmy Oral-B, nasz sklep www.vm24.pl sprzedaje wersje przeznaczone na polski rynek konsumencki, a co za tym idzie, ładowarka przeznaczona jest na prąd 220-240V, oraz posiada "polską" wtyczkę.
Czym jest Sensitive Clean? To klinicznie udowodniona, skuteczna technologia firmy Oral-B, przenzaczona dla osób z wrażliwością zębów i dziąseł. Szczoteczka czyści delikatnie i dokładnie, głębiej, nawet w trudno dostępnych miejscach, dzięki końcówce Sensitive, która podczas czyszczenia otacza każdy ząb, a włókna Interdental Tips wymiatają odłożoną płytkę z przestrzeni między zębowych, delikatnie masując dziąsła. Dzięki temu mamy czyste zęby, a szczoteczka pomaga nam w kolejnym zmaganiu - przeciwdziała powstawaniu próchnicy.

Co zawiera zestaw?
1. Szczoteczkę Oral-B Vitality Sensitive Clean
2. Ładowarkę
3. Końcówkę Sensitive Clean 1 sztukę
4. Instrukcję obsługi
5. Gwarancję 24 miesięczną

Napisz opinię
2016-07-12 09:56:22 - Arek

Szczotka rewelacyjna. Nie jest droga, ale po zmianie z manualnej zwykłej jestem w ciężkim szoku. Polecam

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Oral-B Smart 4000UT Promocja