Model: SMILEAP
Waga produktu: 0.150 kg
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: SUPERSMILE
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Supersmile zestaw do wybielania zębów Professional Whitening System – prosty w użyciu i najskuteczniejszy system do wybielania zębów – Myj i Wybielaj!


Pierwsza obawa przed zakupem jakiegokolwiek systemu wybielającego to jak użyć, czy dam sobie z tym radę. Firma Supersmile jak zwykle zaskakuje. Mają już rewelacyjne pasty wybielające, ale poszli kilka kroków dalej. Wiedząc, że klienci są coraz bardziej wymagający, coraz bardziej opiniotwórczy, stworzyli nowy produkt, z jednej strony innowacyjny w składzie jak i w użyciu, z drugiej strony bardzo skuteczny.

Supersmile Professional Whitening System to połacznie pasty wybielającej i Akceleratora, który „daje kopa” paście, potęgując jej działanie.

Supersmile zestaw

Pasta Supersmile Original:

Profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile jest bezpieczna i efektywna w użyciu dla zębów naturalnych, plombowanych i wybielanych. Ze względu na to, że plombowane i wybielane zęby są podatne na przebarwienia, pasta Supersmile jest wyjątkowo efektywna w utrzymywaniu bieli zębów, którą odtworzył dentysta. Pasta działa również na korony, aparaty korekcyjne i protezy dentystyczne. Opatentowana formuła Calprox®, wchodząca w skład pasty, rozpuszcza błonkę białkową (jasna, lepka powłoka na zębach, na której pojawia się kamień nazębny i przebarwienia), która pozostawiona na zębie może stać się miejscem gromadzenia się pożywienia dla bakterii. Profesjonalna wybielająca pasta do zębów firmy Supersmile usuwa wciąż powstającą powłokę białkową, dzięki czemu uniemożliwia bakteriom rozwój oraz zapobiega twardnieniu płytki nazębnej do postaci kamienia nazębnego. Obserwuj, jak pod wpływem działania pasty znika z zębów nalot z kawy, herbaty, papierosów, uporczywe plamy z jedzenia i kamień nazębny. Twoje zęby będą jedwabiście gładkie, a Twój oddech pozostanie świeży. Supersmile usuwa więcej powłoki białkowej z zębów niż inne wiodące pasty.

Akcelerator Supersmile:

Inżynierowie Supersmile stworzyli patent, dzięki któemu akcelerator przyśpiesza i wzmacnia działanie pasty Supersmile, dzięki czemu zabieg jest porównywalny z profesjonalnym i drogim zabiegiem wybielania zębów w gabinecie dentystycznym, a do tego bezpiecznym.

Sposób użycia:

 • 1. Nałóż na szczoteczkę jedną porcję pasty i jedną porcję akceleratora (każda porcja wielkości ziarna grochu)

  Nałóż na szczoteczkę jedną porcję pasty i jedną porcję akceleratora (każda porcja wielkości ziarna grochu)

 • 2. Myj dokładnie zęby przez 2 minuty (zalecamy mycie zębów szczoteczką z włosiem o twardości średniej medium)

  Myj dokładnie zęby przez 2 minuty (zalecamy mycie zębów szczoteczką z włosiem o twardości średniej medium)

 • 3. o umyciu dokładnie wypłucz jamę ustną letnią wodą, nie zalecamy po stosowaniu zestawu Supersmile płukania jakimkolwiek płynem

  Po umyciu dokładnie wypłucz jamę ustną letnią wodą, nie zalecamy po stosowaniu zestawu Supersmile płukania jakimkolwiek płyne

Supersmile oferta

Supersmile Toothpaste (Original Mint)

Aktywne składniki: Sodium Monofluorophosphate (0.14% w/v Fluoride Ion)

Aids in the prevention of dental cavities

nieaktywne składniki: Water, Sorbitol, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Sodium Bicarbonate, Calcium Carbonate, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Calprox®, Sodium Perborate, Flavor, Corn Starch, Magnesium Carbonate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Saccharin.

Professional Whitening Accelerator

Składniki: Deionized Water, Glycerine, Urea Peroxide, KOH, Carbomer 934, Sodium Saccharinate, Etidronic Acid, Ethylene Diamine Tetra Acetate.

SZCZOTECZKI SUPERSMILE PROMOCJA

W zestawie:

 • 1 x pasta Supersmile Original Mint 40g

 • 1 x Akcelerator 34g

 • instrukcja w języku angielskim

Zaleca się stosowanie zestawu raz w miesiącu, ale nie częściej niż raz na 2 tygodnie.

Pastę Supersmile Original Mint można stosować codziennie jak standardowe pasty. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tej pasty, w ofercie mamy pełną gamę smakową w 2 gramaturach – 119g i 40g

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...