Model: 6901
Waga produktu: 1,00 kg
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Oral-B
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

BRAUN ORAL-B Professional Care 3000 | napęd


WAŻNE: Jest to tylko napęd, bez akcesorii i końcówek. Jeśli masz już zestaw Oral-B a chcesz dokupić tylko rączkę lub twoja obecna szczoteczka się zepsuła, to jest OKAZJA dla Ciebie. Napęd pasuje do wszystkich rodzajów ładowarek Oral-B.

Kupując napęd otrzymasz tylko napęd z 2 letnią gwarancją. My mówimy na niego również rączka lub po prostu szczoteczka.


Oral B

Po którą szczoteczkę najcześciej sięgają klienci ? My znamy odpowiedź. To szczoteczka elektryczna największego producenta tych urządzeń firmy Oral-B - model Professional Care 3000.
Dlaczego? To proste. W tym modelu cena i dostępne funkcje są bardzo zrównoważone. Decyduje o tym przede wszystkim zaawansowana technologia, którą cechuje się ten model, a do której przyczynili się wysokiej klasy specjaliści. Oral-B posiada największe zaplecze badawcze, najlepszych inżynierów, a także ma do dyspozycji tysiace opini zebranych bezpośrednio przez współpracujących lekarzy dentystów.
A teraz trochę dokładniej o samej szczoteczce elektrycznej Oral-B Professional Care 3000:
1. Szczoteczka posiada bardzo pomocny czujnik siły nacisku, jeśli za mocno przyciskamy główkę szczoteczki do powierzchni zęba, ruch szczoteczki ustaje
2. Sygnalizacja czasu mycia: po pierwsze timer 2 minutowy, bo tyle czasu powinno trwać codzienne czyszczenie zębów, po drugie co 30 sekund ruch szczoteczki na chwile ustaje, co pozwala przejść do czyszczenia kolejnej ćwiartki uzębienia
3. 8800 ruchów oscylacyjnych oraz 40000 ruchów pulsacyjnych i to wszystko w ciągu jednej minuty
4. Technologia 3D w czyszczeniu zębów, czyli czyszczenie kielichowo każdego zęba
5. Szczoteczka kompatybilna z wszystkimi dostępnymi w sprzedaży końcówkami wymiennymi firmy Oral-B ( trzeba pamiętać, iż specjalistyczny system włókien w główkach Oral-Bjest unikalny i najlepszy na świecie)
6. Mocny akumulator, który po pełnym naładowaniu pozwala na używanie szczoteczki przez siedem dni po 2 razy, bez konieczności ładowania. Do tego szczoteczka posiada wskaźnik naładowania akumulatora.
7. Trzy tryby pracy:
- tryb podstawowy do codziennego czyszczenia zębów
- tryb dedykowany dla osób z nadwrażliwością zębów i dziąseł
- tryb polerujący - idealny do wykorzystania np z pastami wybielającymi, w połączeniu z końcówką 3D White daje znakomite rezultaty, ponieważ jak wiadomo pasty i żele wybielające cechują się szczególna konsystencją i ten właśnie tryb pozwala na równomierne rozprowadzenie ich na powierzchni naszych zębów

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Oral-B Smart 4000UT Promocja