Braun Oral-B szczoteczka elektryczna GENIUS 9000 Black - Czarna D701.545.6XC z Bluetooth + 4 końcówki


Zdrowe zęby dzięki odpowiednim cyfrowym wskazówkom

Z biegiem czasu nieprawidłowe szczotkowanie może przyczynić się do takich problemów jak próchnica czy nawet przedwczesne wypadanie zębów. Osoby korzystające ze szczoteczki Oral-B GENIUS mogą aktywnie monitorować proces szczotkowania dzięki aplikacji Oral-B App 4.1. Możliwość uzyskania oceny w czasie rzeczywistym sprawia, że użytkownicy mogą zadbać o swój uśmiech i zdrowie zębów w sposób bardziej świadomy i mogą szczotkować zęby przez, zalecane przez dentystów, dwie minuty, nie stosując przy tym zbyt dużego nacisku. Dzięki funkcji wykrywania położenia nigdy nie opuszczą także powszechnie pomijanych miejsc. Szczotkowanie powinno trwać odpowiednio długo, a pacjent nie powinien przyciskać szczoteczki zbyt mocno i pomijać żadnego obszaru jamy ustnej.

Technologie Oral-B GENIUS

 • Technologia wykrywania położenia:

Wykrywa i rozpoznaje te obszary jamy ustnej, które są szczotkowane przez użytkowników, dzięki wbudowanym w szczoteczkę czujnikom, które połączono ze smartfonem. Badania firmy Oral-B dowodzą, że prawie 80% osób niewystarczająco długo szczotkuje zęby w przynajmniej jednym obszarze jamy ustnej, a 60% osób albo w ogóle nie szczotkuje zębów trzonowych, albo myje je zbyt krótko. Aplikacja Oral-B App 4.1 wraz z technologią wykrywania położenia w szczoteczce Oral-B GENIUS określa pozycję szczoteczki i pokazuje użytkownikowi, jak szczotkować wszystkie obszary jamy ustnej równomiernie i tak samo dokładnie.

 • Ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne:

Zastrzeżona technologia marki Oral-B umożliwia mycie każdego zęba po kolei, a unikalna okrągła główka szczoteczki dociera do obszarów, które zazwyczaj są trudno dostępne, zapewniając szczotkowanie dużo lepszej jakości niż w przypadku tradycyjnej szczoteczki manualnej.

 • Technologia potrójnego czujnika nacisku:

Nadmierny nacisk podczas szczotkowania stanowi jedną z kluczowych przyczyn obtarć tkanki dziąseł. Niektóre osoby używające szczoteczki manualnej stosują dwukrotnie większą siłę niż jest to zalecane, co może przyczyniać się do uszkodzenia dziąseł. Wspomniana technologia chroni dziąsła przed zbyt intensywnym szczotkowaniem, dzięki wizualnym wskazówkom sygnalizującym zbyt duże użycie siły i automatycznemu zwolnieniu ruchów główki szczoteczki oraz zatrzymaniu pulsacji.

 • Profesjonalny timer:

Niezależne badania naukowe sugerują, że czas szczotkowania nie jest tak ważny, jak równomierne szczotkowanie wszystkich obszarów jamy ustnej. Nawet bez połączenia z aplikacją profesjonalny timer Oral-B sprawi, że każda część jamy ustnej będzie szczotkowana przez 30 sekund, dzięki czemu zostanie osiągnięty zalecany przez dentystów czas dwóch minut przeznaczonych na mycie. Producent podaje, że osoby korzystające z aplikacji Oral-B szczotkują zęby przez średnio 2 minuty i 27 sekund, podczas gdy osoby używające szczoteczki manualnej myją zęby przez niecałą minutę.

Wśród ciekawych dodatków do szczoteczki i funkcji znalazły się:

 • Etui podróżne, które pomieści nie tylko szczoteczkę, ale też urządzenie USB, takie jak smartfon z jedną wtyczką do użytku w przypadku różnego rodzaju napięcia.
 • Praktyczny zaczep na smartfon, umożliwia umieszczenie telefonu na lustrze w celu zapewnienia jak najbardziej skutecznego wykorzystania technologii wykrywania położenia podczas szczotkowania. Zaczep ten można odłączyć, co umożliwia jego wygodne użytkowanie w podróży i w domu.
 • Bateria jonowo-litowa - według producenta działa co najmniej dwa tygodnie bez konieczności ładowania jej.
 • SmartRing, spersonalizowany, wielobarwny system 360°, który składa się z 12 świateł 
  o różnych barwach. Pozwala użytkownikom dostosowanie swoich szczoteczek przy pomocy aplikacji Oral-B App, dzięki czemu mycie zębów jest nie tylko przyjemnym doświadczeniem, ale i zabawą.

  Dodatkowo posiada 6 Trybów:

  1.Czyszczenia Codziennego

  2.Pielęgnacji Dziąseł

  3.Delikatnego Czyszczenia

  4.Wybielania

  5.Czyszczenia Języka

  6.Dokładnego Czyszczenia dla uczucia wyjątkowej świeżości

Napisz opinię
2016-11-18 00:25:11 - Miśśkaaa

Szczoteczka posiada wiele funkcji. Aplikacja prosta w obsłudze i bardzo pomocna. Zęby dużo czystsze w porównaniu z tradycyjną szczoteczką. Polecam każdemu.

2016-11-21 21:00:36 - Marcelina

Najlepsza szczoteczka jaką dotychczas stosowałam. Świetnie czyści zęby z osadu i przebarwień, dodatkowo można kontrolować siłę nacisku i dobrać program mycia zębów tak by był odpowiedni dla każdych zębów również dla tych wrażliwych. Aplikacja na smartfona dodatkowo pomaga w szczotkowaniu. Plusem jest również etui na USB idealne dla osó, które podróżują. Polecam

2016-11-21 22:08:38 - Marcelina

Lekka, niezwykle poręczna, idealnie czyści przebarwienia, usuwa osad i masuje język oraz dziąsła. Świetna dla wrażliwych zębów i dziąseł. Aplikacja na smartfona pomaga dodatkowo kontrolować szczotkowanie. Dla mnie jest to idealna szczoteczka

2016-11-22 19:05:27 - Marcelina

Bardzo lekka i precyzyjna. Świetnie czyści zęby, usuwa osad i przebarwienia. Doskonała dla wrażliwych zębów i dziąseł. Aplikacja na smartfona pozwala jeszcze dokładniej kontrolować szczotkowanie zębów. Polecam

2016-12-03 22:16:20 - matgal

Szczoteczka Oral-B Genius 9000 to najlepsza szczoteczka wśród dostępnych na rynku. Zaawansowana technologicznie, a jednocześnie prosta w obsłudze. Dzięki bluetooth można połączyć się z aplikacją i monitorować dokładność naszego mycia. Funkcja z czujnikiem nacisku pozwala kontrolować siłę nacisku, przy zbyt mocnym naciśnięciu świeci na czerwono. Ma dużo dodatkowych funkcji polerowanie, czyszczenie języka, tryb wybielania, delikatny tryb mycia, masaż dziąseł Po umyciu czuje się, że zęby są porządnie wyszczotkowane i lśniące. W komplecie jest podróżne etui, które może służyć również jako ładowarka, 4 różne wymienne końcówki. Doskonały produkt - nowoczesny wygląd i rewelacyjny efekt mycia.

2016-12-10 16:29:14 - ewelona

Szczoteczka jak sama nazwa wskazuje jest wprost genialna. Ma bardzo nowoczesny design i solidna konstrukcję. Szczoteczka dopasowuje się do rożnych potrzeb użytkownika poprzez wiele dodatkowych trybów pracy : wybielający, delikatny, pro-clean lub tryb mycia języka. Dodatkowo można sobie dobrać końcówkę w zależności od humoru lub potrzeb. Dużym atutem produktu jest czujnik siły nacisku w tym modelu potrójny. Szczoteczka posiada również taimer , dzięki któremu wiemy kiedy minęły 2 minuty szczotkowania. Dodatkowo dla gadżeciarzy szczoteczka posiada opcje bluetooth , dzięki której można ją zsynchronizować z telefonem i aplikacją Oral B. Pozwala to na "zabawę" funkcją smart ring i grę kolorami . Aplikacja pokaże Nam czy prawidłowo i w jakim czasie myjemy zęby , przypomni o wymianie końcówki i poinformuje o pogodzie :). A na sam koniec dostajemy w zestawie etui podróżne z uchwytem na telefon i portem usb , co pozwoli naładować Naszego smartfona. Podsumowując jestem zachwycona ta szczoteczką, nie wyobrażam sobie powrotu do manualne. Widzę efekty użytkowania takie jak gładkie i bielsze zęby , a także brak osadów i kamienia . Stwierdzenie to mam potwierdzone przez swojego dentystę . Gorąco polecam.

2017-06-10 17:56:12 - taraxia

Naprawdę genialna szczoteczka BRAUN ORAL-B GENIUS 9000. Szczoteczka profesjonalnie i kompletnie dba o higiene jamy ustnej. Dzieki trójwymiarowemu czyszczeniu 3D Action czyli ruchom oscyalcyjno-pulasycjno-rotacyjnym dogłebnie czyści każdy ząb oraz język. Nowoczesna technologia widoczna jest w 6 inteligentnych trybach pracy, dzieki którym możemy czyścic zęby klasycznie,masować dziąsła,używać funkcji delikatnej, wybielającej , doczyszczać dzięki współpracy za pomocą Bluetooth z aplikacja w smartfonie oraz czyścić język. A dzięki końcóce czyszczącej o różnej twardości i długości włókien dociera w każdy zakamarek naszej jamy ustnej. Niewątpliwym plusem jest długo działająca bateria i etui podróżne w którym jednocześnie możemy naładować szczoteczkę i smartfon. Zaś czujnik siły nacisku objawiający się świecącym migocącym kolorem ringiem na szczoteczce pozwala nam dbać o bezpieczeństwo użycia i ochronę dziąseł. jak dla mnie jest to najlepsza szczoteczka z obecnych i faktycznie innowacja ,której długo nnikt nie przebije.Ta szczoteczka jest moim numerem 1 ever. Polecam wszystkim. / taraxia

2017-07-06 11:38:55 - Monika Ch.

Znakomita szczoteczka. Mam białą, bo bardziej kojarzy się z czystością i higieną. Szczoteczka doskonale czyści, ma wiele funkcji, a aplikacja powoduje, że czyszczenie zębów staje się przyjemniejsze i ciekawsze. Jedyną wadą tego produktu może być cena, ale jakość musi kosztować.

2017-07-06 23:02:39 - jooola

Bardzo precyzyjnie czyści zęby, Idealna do wrażliwych zębów a nawet krwawiących dziąseł. Delikatna a zarazem skuteczna co gwarantuje czujnik nacisku. Zęby są wyraźniej czystsze w porównaniu do zwykłych szczoteczek oraz do poprzedniczek GENIUS. 4 wymienne końcówki , kilka trybów szczotkowania, nowoczesny wygląd, eleganckie etui, baaaaaaaaaaardzo wytrzymały akumulator

2017-07-10 21:41:19 - wizjonerka

Szczoteczka jest bardzo prosta w obsłudze, idealnie myje zęby i uczy jak prawidłowo o nie dbać. Zapobiega odpryskiwaniu szkliwa poprzez kontrolę nacisku szczoteczki podczas jej używania. Jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam!

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Apacare promocja Widget