Model: 6904_209
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Oral-B
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Braun Oral-B TriZone 600 Szczoteczka elektryczna (obrotowa) w komplecie 4 końcóki TriZone

Braun Oral-B to firma:
- która jest innowacyjna na każdym polu, jesli chodzi o stomatologię
- wprowadza do sprzedaży jako pierwsza nowe technologie wykorzystywane w codziennej profilaktyce jamy ustnej
- posiada największe i najnowoczesniejsze laboratoria i wyspecjalizowana kadre inżynierską
- współpracuje i prowadzi badania w gabinetach dentystycznych na wszystkich kontynentach, jej wyniki sa bardzo często przytaczane jako wykładnia do doskonalenia higieny jamy ustnej
- jest najczęściej wybierana marką w sprzedaży szczoteczek elektrycznych na całym świecie

Powyższe stwierdzenia potwierdzają fakt, iż nowy model szczoteczki elektrycznej Oral-B 600 to urzadzenie najwyższej klasy, urzadzenie które już znalazło miliony uzytkowników na naszym globie.
Dlaczego Oral-B 600 ? Czym sie wyróznia spośród podstawowych modeli firmy Braun Oral-B?

Oto kilka istotnych faktów.
600-tka to przede wszystkim szczoteczka elektryczna akumulatorowa, czyli nie na baterie. Akumulator po pełnym naładowaniu starcza na tydzień pracy, w sytuacji dwu krotnego codziennego mycia zębów po minimum 2 minuty. Akumulator jest ładowany indukcyjnie dzieki dołączonej do zestawu ładowarce indukcyjnej. Nalezy pamietać iż jesteśmy dystrybutorem firmy Braun Oral-B, wszystkie szczoteczki które sprzedajemy są przeznaczone na polski rynek, czyli przeznaczone sa pod prąd 220-240V, a ładowarki indukcyjne posiadają "polską" wtyczkę do gniazdka elektrycznego.
Badania przeprowadzone z udziałem Oral-B Professional Care 600 potwierdzają skutecznosć szczoteczek elektrycznych obrotowych firmy Oral-B, a szczgólnie model 600 usuwa ponad 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu z szczoteczkami manualnymi.
Bardzo dobrym rozwiązaniem w modelu 600 jest timer, zastosowany w wyższych, droższych modelach. Timer - 2 minutowy - sygnalizacja co 30 sekund. Dlaczego takie rozwiązanie ? Dentyści szczególna uwage przywiązują do równomiernego i efektywnego czyszczenia powierzchni zębów. Szczoteczka co 30 sekund niejako przypomina nam abyśmy zaczęli czyścić kolejną ćwiartkę naszego uzębienia.
Szczoteczka elektryczna Oral-B 600 oferuje nam ruch końcówki czyszczącej w technologii 3D. Dzieki temu główka czyszcząca obejmuje kielichowo każdy ząb, z szybkoscią 7600 ruchów oscylacyjnych oraz 20 tysiecy ruchów pulsacyjnych na minutę.
To wszystko przemawia za tym, że Oral-B 600 to szczoteczka nowoczesna i pozwalająca na idealne dbanie o właściwą higienę jamy ustnej.


Zestaw Oral-B 600 zawiera:
1. Szczoteczka 600 akumulatorowa
2. Stacja/ładowarka indukcyjna
3. Zawarte końcówki w zestawie: 4 x Tri Zone
4. gwarancja 24 miesięczna

* nasze szczoteczki są przeznaczone na rynek polski, co niesie za sobą wiele korzyści, takie jak: kompatybilność z polskimi wtyczkami do prądu oraz natężenia, polską instrukcją obsługi, możliwością wzięcia udziału w programie "Satysfakcja Gwarantowana

Oryginalna końcówka Oral-B Tri Zone opakowanie 1 sztuka

  • Końcówka wykonuje ruchy wymiatające przez co dokładnie doczyszcza przestrzenie międzyzębowe
  • Dzięki swojemu podłużnemu kształtowi nie podrażnia dziąseł.
  • Zaawansowany system włókien usuwa osad nazębny i czyści głęboko między zębami oraz poniżej linii dziąseł
  •  Końcówka zawiera niebieskie włókna INDICATOR, które pomagają kontrolować stopień zużycia końcówki. Przy prawidłowym szczotkowaniu , dwa razy dziennie po dwie minuty, niebieski kolor wyblaknie do połowy po około 3 miesiącach, co oznacza, że czas wymienić końcówkę.

Końcówki Tri Zone pasują do wszystkich obrotowych szczotek Oral-B (z okrągłymi główkami)

NIE PASUJĄ do szczoteczek Sonic Complete oraz CrossAction!

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Oral-B Smart 4000UT Promocja