Model: 1745 + 1747 + 2040
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: SUNSTAR BUTLER GUM
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Zestaw Gum Orginal White - Pasta, Płyn do płukania, Nić - producent Sunstar Gum USA 

Zestaw: Pasta + Płukanka + Nić z serii wybielającej Orginal White

Pasta do wybielania zębów GUM Original White 75m

Pomaga odzyskać naturalną biel zębów bez narażania zdrowia jamy ustnej.

Naturalną biel zębów można stracić na skutek przebarwień spowodowanych napojami, paleniem tytoniu, niektórymi lekami lub naturalnym procesem starzenia. Niezawierający agresywnych środków wybielających GUM Original White pomaga odzyskać bielszy uśmiech bez narażania dziąseł lub zębów.

-specjalna mikrocząsteczkowa krzemionka o wysokich właściwościach czyszczących w połączeniu z większymi cząsteczkami krzemionki pomaga delikatnie usuwać przebarwienia powierzchniowe, nie uszkadzając szkliwa.
-unikalny, aktywny środek do kontroli przebarwień StainClear pomaga delikatnie rozpuszczać i usuwać przebarwienia, nawet w szczelinach w szkliwie zębowym.
-StainClear tworzy również na zębach powłokę ochronną, która zapobiega powstawaniu i powiększaniu się przebarwień
-zwiększona zawartość fluoru (1490ppm) w połączeniu z izomaltem zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą
-zawiera specjalny składnik bakteriobójczy utrzymujący długotrwałą swieżość oddechu oraz witaminę E, prowitaminę B5 i alantoinę

Wybielająca Płukanka GUM Original White 300ml

System kontroli przebarwień StainClear delikatnie usuwa przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu na powierzchni zębów (również w trudno dostępnych przestrzeniach międzyzębowych i mikroskopijnych szczelinach w szkliwie zębowym), tworząc jednocześnie ochronną powłokę zapobiegającą przywieraniu i powstawaniu przebarwień.Opatentowane połączenie fluoru i izomaltu wzmaga zaawansowaną mineralizację ,aby zęby stały się silniejsze i pełne blasku.Prowitamina B5, witamina E i alatonina pomagają utrzymać jędrność i zdrowie dziąseł. Dla najlepszego efektu należy stosować wraz z pozostałymi produktami z gamy Original White.

GUM Original White floss Wybielająca nić z mikrogranulkami krzemionkowymi i fluorem 30m

Wybielająca nić z mikrogranulkami krzemionkowymi i fluorem pomaga usunąć przebarwienia z przestrzeni międzyzębowych gdzie zwykła szczoteczka nie dochodzi. Skutecznie usuwa płytkę bakteryjną poniżej linii dziąseł. 30m.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET