Model: HX8241/02
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 2 lata
Wysyłka od: 11.90 PLN
Producent: Sonicare Philips
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SONICARE Philips AirFloss HX8241/02 - Irygator NOWY MODEL 2 GENERACJI Trial White Box

 ZOBACZ JAK DZIAŁA

KOLEJNA 2 GENERACJA

Co nowego w najnowszym AirFloss?

Przede wszystkim została udoskonalona innowacyjna technologia mikro-wybuchów. Są bardziej precyzyjne, co jeszcze lepiej wpływa na możliwości oczyszczające przestrzeni miedzy zębowych. Kolejną nowością jest budowa dyszy, a dokładnie jej końcówki. Wysokie ciśnienie mikro wybuchu w połączeniu w nową końcówką dyszy niweluje niechciane rozpryski wody w jamie i poza jama ustną. Nowa budowa dyszy to też, a napewno przede wszystkim bardziej precyzyjne "celowanie" w wybraną przestrzeń.

W 2 generacji dysze zostały zunifikowane. Każda dysza posiada inny kolor, co pozwoli na ich identyfikację przez użytkownika, lub jeśli z irygatora korzysta więcej niż jedna osoba. Już nigdy się nie pomylicie.

Generalnie każdy element już doskonałej konstrukcji został ulepszony. Drzwiczki wlewu wody/płynu, wskaźnik poziomu wody/płynu to kolejne elementy poprawione przez inżynierów z Philipsa. Wszystko zostało zamknięte przez określenie nowego designu. AirFloss jest po prostu piękny.

SONICARE Philips AirFloss HX8241/02 - Irygator NOWY MODEL

Posiada udoskonaloną technologię irygacji, która jeszcze skuteczniej czyści przestrzenie między zębowe. "Mikro-wybuchy" są bardziej precyzyjne, co jeszcze lepiej wpływa na możliwości oczyszczające przestrzeni miedzy zębowych.

W zestawie wraz z nowym AirFloss'em pojawiły się nowe kolorowe dysze - pozwalają na korzystanie z irygatora większej liczbie osób.

 Specjalistyczna końcówka i wyższe ciśnienie w irygatorze nie powoduje niepotrzebnych rozprysków w jamie ustnej.

 W 2 generacji Airfloss'a został ulepszony wskaźnik poziomu wody oraz są bardziej szczelne dzwiczki wlewu.

Rewolucyjna technologia "mikro-wybuchów"emituje szybki powiew powietrza i wody- skutecznie, łagodnie i doskonale czyszczący przestrzeń międzyzębową, gdzie zalegają resztki żywności, bakterie i biofilm mogący powodować nieświeży oddech.


Udowodniono, że Philips Sonicare Airfloss w połączeniu z użyciem szczoteczki manualnej usuwa do 99% więcej płytki nazębnej między zębami niż tradycyjne szczotkowanie i nitkowanie. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie w pełni jest zadowolony z jakości efektów nitkowania w codziennej higienie jamy ustnej.


Czyszczenie wszystkich przestrzeni międzyzębowych trwa ok. 60 sekund, sposób użytkowania jest bardzo prosty i przyjazny. Rozpylanie wody i powietrza jest bezpieczne i delikatne dla dziąseł oraz szkliwa zębów.

Łatwy do napełniania zbiornik

Łatwy do napełniania zbiornik wykorzystuje jedynie niewielką ilość wody, aby uniknąć bałaganu. Można go także napełnić płynem do płukania jamy ustnej, aby korzyści dla zdrowia zębów były jeszcze większe.

Pasuje do standardowych ładowarek Sonicare

Do ładowania produktów Sonicare potrzebna jest tylko jedna ładowarka.

Końcówka z naprowadzaniem umożliwia łatwe umieszczanie pomiędzy zębami

Wystarczy przesuwać końcówkę wzdłuż linii dziąseł, aż poczujesz, że znalazła się ona pomiędzy zębami. Łatwo umieszcza się ją nawet pomiędzy tylnymi zębami, do których jest trudny dostęp.

Ładowanie co dwa tygodnie

Urządzenie AirFloss działa przez dwa tygodnie między kolejnymi cyklami ładowania

CECHY PRODUKTU
- Automatyczne wyłączenie po 4 minutach
- Ładowarka wielonapięciowa (100V-240V)
- Rodzaj baterii: Akumulator litowo-jonowy
- Ergonomiczny uchwyt
- Łatwo napełnić zbiornik płynu (wystarczą dwie łyżeczki wody)

Sposób użycia irygatora AirFloss:

1. Przed pierwszym użyciem należy ładować irygator przez 24 godziny.
2. Nałożyć dyszę (końcówkę) na irygator.
3. Napełnić zbiorniczek wodą (pełny pojemnik wystarcza na 2 pełne cykle pracy).
4. Zaleca się stosowanie wyłącznie wody do irygatora (płyny mogą go uszkodzić).
5. Włączyć irygator przyciskiem z diodą.
6. Kliknąć przycisk aktywacji ok. 6 razy do czasu pojawienia się pierwszego mikro-strzału.
7. Umieścić dyszę w przestrzeń między zębami.
8. Kliknąć przycisk aktywacji wypuszczając strumień wodno-powietrzny.
9. Przesunąć końcówkę do kolejnej przestrzeni między zębami.
10. Ponownie kliknąć przycisk aktywacji.
11. Należy powtórzyć czynność dla wszystkich przestrzeni międzyzębowych.
12. Po użyciu wyłączyć irygator, ściągnąć i przepłukać końcówkę.

Irygator PHILIPS SONICARE AirFloss 

Czy wiesz, że irygator to najprostsze a zarazem najskuteczniejsze urządzenie? Nie ważne czy nosisz aparat, czy masz implanty, mosty, osadzone blisko siebie zęby, problem z wrażliwością zębów czy dziąseł...Moglibyśmy tak wymieniać bez końca, ponieważ irygator to urządzenie dla każdego. Jeśli znudziło Ci się używanie szczoteczek między zębowych, nici, wykałaczek, jeśli naprawdę chcesz aby szczotkowanie zębów zostało uwieńczone dokładnym wyczyszczeniem przestrzeni między zębowych, to Philips Sonicare Airfloss jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, że nawet najbardziej zaawansowana szczoteczka manualna, elektryczna, soniczna nie spełni tego zadania lepiej od irygatora.


Oto kilka najważniejszych zalet irygatora Philips Sonicare Airfloss
1. Wszyscy użytkownicy tego irygatora są zgodni co do tego, że można nim wyczyścić całą jamę ustną w czasie mniejszym niż 60 sekund i że ta metoda jest o wiele łatwiejsza, mniej uciążliwa od np nitkowania.
2. Biorąc po uwagę, że irygator podczas pracy nie styka się z powierzchnią zębów, a jedynie wyrzuca z siebie strumień wody i powietrza, powoduje iż jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł
3. Irygator Philips Sonicare Airfloss efektywnie usuwa płytkę nazębną, szczególnie tą która jest w przestrzeniach miedzy zębowych, niedostępna dla szczoteczek manualnych, elektrycznych czy sonicznych.
4. Atutem Airfloss jest unikalna technologia mikro wybuchów. Polegają one na wyrzucaniu szybkiego powiewu wody i powietrza. Kazdy dentysta potwierdzi, że połaczenie wody z powietrzem, przy odpowiednim cisnieniu daje najlepsze efekty, jesli chcemy pozbyć sie resztek pozywienia z przestrzeni miedzyzebowych, a także bakterii i biofilmu, który jest przyczyną nieświeżego oddechu i powstawania próchnicy. Kazdy fotel dentystyczny jest wyposażony w tak zwana strzykawko dmuchawkę, która też spełnia ta funkcję, która dentyści nazywają sprayem. Kupując irygator Philips Sonicare Airfloss, mamy do dyspozycji naprawdę profesjonalne narzędzie do higieny jamy ustnej.
5. Łącząc wszystkie funkcje razem i to że Airfloss to urządzenie nie inwazyjne, możemy smiało stwierdzić, iż jest urządzeniem innowacyjnym, które pomoze nam w dbaniu o higienę, zdrowie i dobre samopoczucie.

Kilka istotnych informacji:
A. Philips Sonicare Airfloss posiada mocny akumulator litowo jonowy, którego jakość przekłada sie na czas pracy. Raz naładowany działa przez 2 tygodnie, zakładajac 2 zabiegi 60 sekundowe dziennie.
B. Ładowarka irygatora jest kompatybilna z innymi produktami firmy Philips Sonicare.
C. Intuicyjna obsługa jest zapewniona dzięki jednemu przyciskowi, który aktywuje mikrostrzał.
D. Innowacyjny kształt końcówki roboczej (dysza) pozwala na dotarcie do nawet najbardziej niedostępnych przestrzeni miedzy zębowych.


Irygator PHILIPS SONICARE AirFloss dedykowany jest dla osób, które:
- chcą zapobiec lub zminimalizować ryzyko powstawania próchnicy
- noszą aparaty ortodontyczne, protezy stałe lub mają implanty
- posiadają ciasno stłoczone zęby
- są znudzone lub po prostu nie lubią używać nici dentystycznych, wykałaczek, szczoteczek między zębowych
- maja zniszczone zęby, co w większości przypadków jest spowodowane niewystarczającą higiena przestrzeni między zębowych
Sposób użycia irygatora Philips Sonicare Airfloss jest dokładnie opisany w załączonej do urządzenia instrukcji. Mogą też Państwo oglądnąć zamieszczony powyżej filmik.
Czyszczenie Irygatora Philips Sonicare Airfloss.
Czyszczenie irygatora jest bardzo ważne ze względu na unikatową budowę jak również to że urządzenie ma kontakt z wodą i płukankami do jamy ustnej. Jako specjaliści zalecamy używania specjalnego preparatu Redesept, który mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym

Co zawiera zestaw:
- Irygator Philips Sonicare AirFloss
- 1 końcówkę
- Ładowarkę indukcyjną
- Oryginalne opakowanie irygatora
- 24 miesięczną gwarancję

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Diamond Clean oferta Święta 2018