Braun Oral-B szczoteczka elektryczna obrotowa Vitality do codziennego czyszczenia zębów - rączka


uwaga - kupując napęd otrzymujesz produkt jak na zdjęciu, czyli nową rączkę Vitality plus dokumenty i 24 miesięczną gwarancję


To jest to czego szukasz, jesli chcesz rozpocząć swoja przygodę z szczoteczką elektryczna a odłożyć na bok szczoteczkę manualną. Braun Oral-B prezentuje unikalna serię szczoteczek elektrycznych VITALITY

Szczoteczka elektryczna Braun Oral-B Vitality
Końcówka tej szczoteczki obraca się z prędkością 7600 razy na minutę. W porównaniu z szczoteczka manualną, Vitality usuwa ponad 90% więcej płytki nazębnej, nawet w tych bardzo niedostępnych miejscach. Posiada timer, który informuje nas o 2 minutowej sesji szczotkowania zębów. Czas ten, czyli 2 minuty to według lekarzy dentystów czas potrzebny na dokładne wyszczotkowanie naszych zębów.
Szczoteczka w odróżnieniu do tańszych modeli Oral-B jest już urządzeniem akumulatorowym. Akumulator po pełnym naładowaniu starcza na 5 dni regularnego 2 krotnego mycia zębów, po 2 minuty.  Proszę pamiętać, iż jako dystrybutor firmy Oral-B, nasz sklep www.vm24.pl sprzedaje wersje przeznaczone na polski rynek konsumencki, a co za tym idzie, ładowarka przeznaczona jest na prąd 220-240V, oraz posiada "polską" wtyczkę.
Czym jest Vitality? To klinicznie udowodniona, skuteczna technologia firmy Oral-B. Szczoteczka czyści dokładnie, głębiej, nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki temu mamy czyste zęby, a szczoteczka pomaga nam w kolejnym zmaganiu - przeciwdziała powstawaniu próchnicy.

A teraz ważna informacja. DO ORAL-B VITALITY PASUJĄ WSZYSTKIE KOŃCÓWKI ORAL-B: Precision Clean, 3D White, Floss Action, Tri Zone, Cross Action, Sensitive, Stages dla dzieci, Ortho, Interspace.

WAŻNE! Kupując rączkę Vitality otrzymujesz tylko rączkę plus dowód zakupu uprawniający do 24 miesięcznej gwarancji oraz kartę gwarancyjną i instrukcję obsługi. W zestawie nie ma ładowarki oraz końcówki. Ta oferta jest dla osób, którym np zepsuła się szczoteczka, chcą dokupić dla partnera/partnerki, dla dzieci  dodatkową rączkę.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Spójrz! Warto również kupić te produkty

PROMOCJA DIAMOND CLEAN REWELACYJNA CENA PHILIPS SONICARE