Model: 1A52-182AC
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: dr Fresh
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Angry Birds Firefly Świecąca szczoteczka do zębów z timerem odmierzającym czas mycia zębów - czarna


Genialna sprawa! Szczoteczka która odmierza czas. Wygodna i prosta w użyciu. Wystarczy wcisnąć przycisk umiejscowiony na dole szczoteczki i zaczyna świecić i mrugać dokładnie przez 1 minutę. Oprawa świetlna naprawdę fajna. Do tego dzieciak wie, że dopóki szczoteczka nie przestanie świecić, nie kończy mycia zębów. Przydatne? O tak!

Dr Fresh to wyjątkowa, amerykańska firma specjalizująca się w dbaniu o zdrowie dzieci, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów do higieny jamy ustnej. Seria świecących szczoteczek szczególnie zasługuje na uznanie, ponieważ uczy dzieci systematyczności. Poniżej przedstawiamy krótki filmik przedstawiający jak działają szczoteczki z tej serii.

A do tego fajna i kolorowa oprawa z postaciami z bajki Angry Birds. Zachęcamy wszystkich rodziców do zakupu. Ważne! Oprócz tego, że szczoteczki są użyteczne, ładne to dodatkowo producent zadbał o jakość użytego włosia. Jest wykonane z wysokiej jakości tworzywa jak i też odpowiednio przycięte, aby dziecko nie miało najmniejszego problemu z dotarciem do każdego ząbka.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Apacare promocja Widget