Model: FL550
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Flipper
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Flipper Uchwyt na szczoteczkę do szczoteczek dla dzieci Star Wars Darth Vader


Czy wiecie jak dużo bakterii znajduje się na dziecięcej szczoteczce, jeśli się odpowiednio o nią nie zadba? Firma Flipper z USA opracowała bardzo prosty i skuteczny sposób na to, aby zapobiec dostawaniu się bakterii na szczoteczkę. Uchwyty Flipper to doskonałe rozwiązanie i naszym zdaniem dosłownie wymagane w każdym domu.

Urządzenie działa banalnie prosto. Klik, klik i po sprawie. Poniżej prezentujemy dwa filmy, na których możecie zobaczyć jakie to proste.

I jeszcze jedno! Flipper zadbał o niebanalny wygląd swoich uchwytów. Postaci bajkowe zachęcają dzieci do korzystania z nich. Uchwyt można w prosty sposób zamontować na ścianie, ponieważ posiada gumowe przyssawki. Każdy uchwyt również doda uroku Waszej łazience.

I jak? Przekonaliście się? Zobaczcie kolejny film na którym pokazano jak po każdym myciu ząbków nasze dzieci powinny zadbać o czystość szczoteczki.

Decydując się na zakup uchwytu Flipper masz pewność, że szczoteczka Twojego dziecka będzie czysta, a dzieciak nie bedzie narażony na kontakt z niepotrzebnymi bakteriami. Polecamy!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...