Model: easy/104641
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Becht Germany
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Becht Profesjonalna pasta REMINARELIZUJĄCA I USUWAJĄCA OSADY z Hydroksyapatytem ProphyRepair RDA 34


Co to jest Hydroksyapatyt?

Hydroksyapatyt – minerał zbudowany z hydroksyfosforanu wapnia (sześcioortofosforanu(V) dwuwodorotlenku dziesięciowapnia) o wzorze chemicznym Ca10(PO4)6(OH)2 [zapisywanym też jako 3Ca3(PO4)2•Ca(OH)2)]. Stanowi mineralne rusztowanie tkanki łącznej, odpowiedzialnej za mechaniczną wytrzymałość kości.

Hydroksyapatyt występuje w przyrodzie w postaci minerałów oraz jest nieorganicznym składnikiem kości i zębów. Stanowi w nich rusztowanie zapewniające mechaniczne właściwości. W kościach ma postać bardzo długich kryształów, tzw. mikrofibryl, stosunek ich długości do szerokości sięga 1000 do 1.


Tak więc Prophy Rapair to pasta która przede wszystkim remineralizuje zęby. Remineralizacja zębów polega na uzupełnieniu ubytków w szkliwie za pomocą specjalnych substancji takich jak hydroksyapatyt i fluorki. Pod wpływem tego procesu zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Niwelowana jest także nadwrażliwość zębów. Hydroksyapatyt szybciej i skuteczniej wbudowuje się w szkliwo zębów niż tradycyjne produkty remineralizujące.

Dodatkowo: pasta efektywnie usuwa przebarwienia i dalej nie powoduje nadwrażliwości, ponieważ jej współczynnik ścieralności to RDA 34; posiada gęstą konsystencję oraz bardzo przyjemny miętowy smak.

ProfiRepair - NAJLEPSZA PASTA WYPEŁNIAJĄCA UBYTKI W SZKLIWIE!

pojemność 95g

 


Drodzy Klienci. Firma Becht Gmbh z Niemiec powstała w 1923 roku i od samego początku budowała pozycję lidera w produkcji produktów do profesjonalnej higieny jamy ustnej.

Kupując pastę zastanów się nad jej wyborem. Nie zawsze kieruj się niską ceną lub szeroką dostępnością. Jako specjaliści specjalnie dla Was wyszukujemy sprawdzone rozwiązania i zawsze stawiamy na producentów którzy ściśle współpracują i są powiązani z branżą dentystyczną. Jak wiadomo w Niemczech technologia w gabinetach dentystycznych jest bardzo wysoko rozwinięta. Lekarze dbając o pacjentów wybierają tylko najlepsze produkty. Pasty firmy Becht Gmbh należą do czołówki. I pamiętajcie. Takich produktów nie kupicie w każdym sklepie. Tylko wyspecjalizowane firmy, jak nasza mają w ofercie nowoczesne, profesjonalne i unikalne produkty do higieny jamy ustnej.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

PROMOCJA DIAMOND CLEAN REWELACYJNA CENA PHILIPS SONICARE