Model: easy/20097
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Becht Germany
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Becht Profesjonalna pasta do usuwania przebarwień ProfiGuard Prophylaxepaste RDA 250


Drodzy Klienci. Firma Becht Gmbh z Niemiec powstała w 1923 roku i od samego początku budowała pozycję lidera w produkcji produktów do profesjonalnej higieny jamy ustnej. Pasta ProfiGuard to numer jeden w walce z przebarwieniami powstającymi na powierzchni zębów. Czynnik ścieralności RDA 250 doskonale usuwa wszelkie naloty. Pasta ta oprócz doskonałych właściwości czyszczących ma za zadanie ochraniać zęby przed próchnicą i bakteriami. Również na tym polu spisuje się skutecznie.

CHCESZ MIEĆ ZĘBY WOLNE OD OSADÓW?

Kupując pastę zastanów się nad jej wyborem. Nie zawsze kieruj się niską ceną lub szeroką dostępnością. Jako specjaliści specjalnie dla Was wyszukujemy sprawdzone rozwiązania i zawsze stawiamy na producentów którzy ściśle współpracują i są powiązani z branżą dentystyczną. Jak wiadomo w Niemczech technologia w gabinetach dentystycznych jest bardzo wysoko rozwinięta. Lekarze dbając o pacjentów wybierają tylko najlepsze produkty. Pasty firmy Becht Gmbh należą do czołówki. I pamiętajcie. Takich produktów nie kupicie w każdym sklepie. Tylko wyspecjalizowane firmy, jak nasza mają w ofercie nowoczesne, profesjonalne i unikalne produkty do higieny jamy ustnej.

Pasta ProfiGuard przeznaczona jest przede wszystkim dla osób palących papierosy, ale też dla osób pijących dużo kawy, herbaty, czerwonego wina itd. Pasta radzi sobie z najbardziej uciążliwymi przebarwieniami. Standardem jest to, że pasty dla tzw palaczy powinny mieć wskaźnik ścieralności większy niż RDA100. W tym przypadku wskaźnik ten jest na poziomie RDA 250. Ważne jest, aby używać pasty według zaleceń zawartych w ulotce. Nie jest to pasta profilaktyczna do codziennego mycia zębów.

Efekty i rezultaty działania tej pasty potwierdziło już tysiące osób w Niemczech i na całym świecie.

Pojemność - 95g

Smak - miętowy

Spójrz! Warto również kupić te produkty

PROMOCJA DIAMOND CLEAN REWELACYJNA CENA PHILIPS SONICARE