Wczytuję dane...
Model: 7025
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 8.00 PLN
Producent: Oral-B
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Paski wybielające Oral-B 3D White opakowanie 28 sztuk
Szukasz idealnego sposobu na bielszy uśmiech przed ważną rozmową? Chcesz pokazać wszystkim olśniewająco biały uśmiech, idąc do ołtarza? Pragniesz zachwycać innych olśniewająco białym uśmiechem podczas wakacji Twojego życia?

Rewolucyjne paski wybielające Oral-B 3D White są już dostępne! To jedyna w swoim rodzaju, prosta metoda wybielania zębów w domu. Paski wybielające 3D White usuwają uporczywe przebarwienia i zapewniają skuteczniejsze wybielanie niż jakakolwiek pasta do zębów. A ponieważ efekty wybielania utrzymują się nawet przez 12 miesięcy, Twój olśniewająco biały uśmiech oczaruje niejedną osobę. 

Cechy:

Nowe, rewolucyjne paski wybielające Oral-B!

  1. Ciesz się bielszymi zębami nawet przez 12 miesięcy
  2. Paski wybielające usuwają uporczywe przebarwienia po herbacie, kawie, winie i papierosach, z którymi pasta do zębów nie daje sobie rady
  3. Wykorzystują bezpieczne dla szkliwa składniki, których używają sami dentyści
  4. Łatwość stosowania — pełna seria zabiegów trwa zaledwie 14 dni

Oral-B paski wybielające 3d white


W jaki sposób działają paski wybielające Oral-B 3D White?

Paski wybielające Oral-B 3D White to cienkie, elastyczne paski powlekane wybielającym żelem zawierającym wodę utlenioną, zaprojektowane tak, by dopasować się do kształtu Twoich zębów. Stosowanie wybielającego żelu na zębach przez jedną godzinę dziennie pozwala zwalczać przebarwienia zbierające się na powierzchni zębów i pod nią. Paski wybielające Oral-B 3D WHITE reprezentują jedyną w swoim rodzaju, prostą metodę wybielania zębów w domu.

Jak stosować paski wybielające Oral-B 3D White krok po kroku?

1. Wyjmij paski z opakowania
- Najlepiej nie myj zębów bezpośrednio przed użyciem pasków wybielających.
- Otwórz torebkę foliową i wyjmij produkt. Dotykaj pasków suchymi rękami.
- Odklej pasek.
- Aby ułatwić aplikację, użyj najpierw paska dolnego.

2. Zastosuj
- Nałóż pasek przed lustrem, na przednią część zębów, żelową stroną do dołu.
- Wyrównaj paski z linią dziąseł i przyciśnij je delikatnie, aby poprawić ich przyleganie.
- Zagnij pozostałą część paska za zęby, aby nadać mu stabilność.

3. Odsłoń bielszy uśmiech
- Noś paski wybielające Oral-B 3D przez jedną godzinę, a następnie zdejmij je i wyrzuć.

Jak długo należy nosić paski wybielające Oral-B 3D White?

Paski wybielające Oral-B 3D White należy nosić przez jedną godzinę, raz dziennie przez 2 tygodnie. Zauważysz różnicę już po siedmiu dniach.

Kiedy zacznę dostrzegać efekty stosowania pasków wybielających Oral-B 3D White?

Jest to uzależnione od indywidualnych czynników, jednak większość ludzi zaczyna zauważać wyraźnie bielsze zęby już po tygodniu. Paski wybielające Oral-B 3D White zapewnią Ci całkowitą zmianę wyglądu Twoich zębów w zaledwie 14 dni.

Czy utrzymywanie paska na zębach dłużej niż przez 1 godzinę jest bezpieczne?

Zaleca się stosowanie paska tylko przez 1 godzinę. Jeżeli interesują Cię szybsze efekty niż w przypadku 14-dniowej serii zabiegów, możesz zakładać paski dwa razy dziennie na 1 godzinę przez 7 dni.

Jak długo utrzymują się efekty?

W przypadku pasków wybielających Oral-B 3D efekty będą utrzymywać się nawet przez 12 miesięcy. Okres, w jakim Twoje zęby będą pozostawały bielsze po zastosowaniu pasków wybielających zależy od tego, jak często pijesz kawę, herbatę, napoje gazowane i czerwone wino lub od częstotliwości palenia. Jeśli nadal będziesz spożywać lub stosować te substancje, Twoje zęby mogą szybciej ulec przebarwieniu.

Co zawiera opakowanie pasków wybielających Oral-B 3D White?

28 pasków wybielających - 14 na górne zęby i 14 na dolne oraz broszurę informacyjną dotyczącą pasków wybielających Oral-B/Blend-a-med 3D White.

Jak szybko zauważę efekty wybielania zębów paskami wybielającymi Oral-B 3D White?

Pierwsze efekty powinny zacząć być widoczne po 7 dniach, natomiast pełny efekt - już po dwóch tygodniach.

Czy moje zęby staną się bielsze, jeśli będę nosić paski wybielające Oral-B 3D White dłużej niż przez 1 godzinę?

Trzymanie paska na zębach dłużej niż przez 1 godzinę nie jest zalecane. Jeżeli interesują Cię szybsze efekty niż w przypadku 14-dniowej serii zabiegów, możesz zakładać paski dwa razy dziennie na 1 godzinę przez 7 dni.

Czy paski wybielające Oral-B 3D White będą mieć wpływ na efekty pracy mojego dentysty?

Jeśli masz za sobą zabieg dentystyczny lub na Twoich zębach widoczne są przebarwienia po stosowaniu leków, skonsultuj się z dentystą, aby dowiedzieć się, czy możesz stosować produkty do wybielania zębów. Paski wybielające wybielają tylko naturalne zęby. Nie wybielą plomb, koron, fornirów, wypełnień ani protez dentystycznych. Paski wybielające zaprojektowano tak, aby dobrze przylegały do zębów. Nie należy stosować ich na ruszających się lub odbudowanych zębach, ani na aparatach korekcyjnych.

Czy paski wybielające Oral-B 3D White są bezpieczne dla szkliwa?

Tak. Paski wybielające zawierają wodę utlenioną, ten sam bezpieczny dla szkliwa składnik, którego dentyści używają do wybielania zębów. Woda utleniona jest od dawna stosowana w zabiegach wybielania zębów. Szeroko zakrojone badania wykazały, że produkt ten jest bezpieczny, gdy jest używany zgodnie z zaleceniami.

Co zrobić w przypadku nadwrażliwości zębów lub lekkiego bólu dziąseł podczas stosowania tego produktu?

Niektórzy odczuwają nadwrażliwość zębów lub lekki ból dziąseł podczas stosowania produktów wybielających – jest to zjawisko tymczasowe i nieszkodliwe. Jeśli pojawi się poważna nadwrażliwość, zalecamy przerwanie stosowania produktu na 2-3 dni, a następnie ponowne zakładanie pasków raz dziennie. Jeśli problem nie ustąpi, należy zaprzestać używania pasków.

Jestem palaczem. Czy paski wybielające będą skuteczne w moim przypadku?

Tak, ale przebarwienia powodowane przez palenie mogą okazać się trudne do usunięcia i mogą utrzymywać się przez dłuższy czas. Jeśli nie przestaniesz palić po zabiegu wybielania, Twoje zęby mogą szybciej ulec przebarwieniu.

Czy mogę palić, gdy stosuję paski wybielające?

Podczas stosowania produktów wybielających palenie nie jest wskazane.

Czy mogę pić napoje inne niż woda podczas stosowania pasków wybielających?

Nie. Gdy masz na zębach paski wybielające, możesz pić wyłącznie wodę.

Piję kawę/herbatę/colę/czerwone wino – czy paski wybielające będą skuteczne w moim przypadku?

Tak. Badania wykazują, że paski wybielające sprawdzają się u osób z przebarwieniami po kawie, herbacie i ciemnych napojach typu cola. Jeśli nadal będziesz spożywać kawę, herbatę, ciemne napoje typu cola lub czerwone wino, Twoje zęby mogą zacząć szybciej ulegać przebarwieniu.

Czasami widzę na swoich zębach białe plamki zaraz po zdjęciu paska. Czy one znikną?

Tak. To tymczasowy efekt. Plamki te nie są szkodliwe i znikną po kilku godzinach.

Po upływie zalecanej 1 godziny zabiegu mam problem ze zdjęciem pasków. Czy istnieje łatwiejsza metoda ich usuwania?

Paski wybielające Oral-B 3D White są zaprojektowane tak, by dobrze trzymały się na zębach. Jeżeli masz problemy z usunięciem paska, najpierw oderwij go od tylnej części zębów. To zmniejszy jego przyczepność i ułatwi zdjęcie pozostałej części paska.

Zawartość opakowania:

28 pasków wybielających - 14 na górne zęby i 14 na dolne oraz broszurę informacyjną dotyczącą pasków wybielających Oral-B/Blend-a-med 3D White

UWAGA!
Paski Oral-B to produkty profesjonalne, przeznaczone tylko dla stomatologów! Kurację wybielającą należy przeprowadzać w gabinecie stomatologicznym, pod opieką wykwalifikowanego personel

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Napisz opinię
2016-08-09 10:40:45 - Justysia

Rewelacja, najlepsze z najlepszych. Dają świetne efekty już po kilku dniach.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...