Model: 6943
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 14.90 PLN
Producent: YOTUEL
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Yotuel classic guma do żucia wybielająca zęby - opakowanie 12 sztuk

Guma do żucia wybielająca zęby.
Piękne, białe i lśniące zęby to marzenie każdego. Dla wielu było to jednak niemożliwe, dopóki nie pojawił się YOTUEL inteligentny system wybielający. Pasty, guma do żucia oraz płyn oparte są na najnowszych naukowych technologiach w dziedzinie stomatologii.

Więcej niż 10 lat badań dało wspaniałe rezultaty. Powstały system wybielający, który likwiduje nieestetyczne przebarwienia zębów spowodowane przez lata jedzeniem, piciem kawy i herbaty, paleniem tytoniu, itd. Formuła Yotuel czyści i wybiela zęby dzięki działaniu naturalnych enzymów, a nie z powodu mechanicznego drapania ich powierzchni. Dlatego jest to formuła w pełni bezpieczna i wygodna. Yotuel rozpoczął nową erę w higienie jamy ustnej!

SYSTEM YOTUEL TO:
- pasty do zębów o najniższym na świecie współczynniku ścieralności 15RDA,
- bezcukrowa guma do żucia wybielająca zęby
- płyn do mycia zębów oraz płukania jamy ustnej.

YOTUEL bezpiecznie wybielająca guma do żucia zawiera Xylitol i fluorek sodu czyli składniki które przeciwdziałają próchnicy. Posiada świeży, miętowy smak. Jest doskonałym uzupełnieniem pasty YOTUEL Classic oraz płynu wybielającego YOTUEL Mouthwash. Z powodzeniem możesz jej używać, gdy inne środki do pielęgnacji jamy ustnej są niedostępne, np. w podróży, pracy, itd. Odświeża oddech na długo. Bez dodatku cukru.

Yotuel Classic to unikalna kompozycja posiadająca właściwości wybielające zęby, jak również właściwości usuwania osadu, kamienia nazębnego, przebarwień. Guma stymuluje wydzielanie śliny w ustach.

ZALETY GUMY YOTUEL:
- zawiera xylitol do walki z próchnicą. >
- Xylitol - alkoholowa pochodna cukry. Wystepuje naturalnie np. w rodzynkach, truskawkach, śliwkach, kalafiorze czy cebuli. Na podstawie przeprowadzonych badan stwierdzono, że xylitol moze miec wpływ na zwiększenie mineralizacji szkliwa lub na ograniczenie jego demineralizacji. Zaobserwowano takze istotny wpływ xylitolu na redukcje osadu nazębnego oraz na hamowanie rozwoju drobnoustrojów związanych z tworzeniem płytki nazebnej.
- zawarte w gumie naturalne enzymy i xylitol są po to, by redukować przebarwienia, płytke nazębną oraz kamien nazębny nie powodujac przy tym abrazji
- nie zawiera detergentów, dzieki czemu nie powoduje takich problemów jamy ustnej jak afty czy wrzody.
- nie powoduje nadwrazliwości
- posiada wygodne opakowanie

SPOSÓB UŻYCIA:

Żuć przez 10 minut po każdym posiłku.

Marzenia staną się rzeczywistością!

Wszystkie produkty Yotuel zawierają ksyliton i fluorek sodu. Składniki te przeciwdziałają próchnicy. Nie ma żadnych przeciwwskazań do codziennego stosowania produktów Yotuel.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET