Wczytuję dane...
Model: 8826-613A8
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 8.00 PLN
Producent: Innova Pro-Whiter
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

INNOVA SENSITIVE pasta do zębów wrażliwych Intensywne Wzmocnienie 75 ml_różowa

Pasty INNOVA to profesjonalna pielęgnacja zębów wrażliwych! Wzmacnia szkliwo i walczy z różnymi przyczynami nadwrażliwości.

Pasta INNOVA stworzona została specjalnie z myślą o zębach wrażliwych. Składniki pasty do zębów INNOVA mają działanie terapeutyczne, wnikają głęboko do otwartych kanalików nerwowych i pokrywają je w całości nanomateriałem, dzięki któremu ból spowodowany przez nadwrażliwość jest eliminowany. Pasta INNOVA wzmacnia szkliwo zębów, tym samym zmniejsza wrażliwość zębów oraz dba o dziąsła.

Dodatkową korzyść dają zawarte w pastach INNOVA naturalne składniki, które skutecznie rozjaśniają szkliwo i dają efekt naturalnie białych zębów. A przecież piękny, biały i zdrowy uśmiech to marzenie każdego z Nas!

Zawarty w paście ekstrakt z pestek winogron odpowiada za blokadę rozwoju bakterii próchnicznych i zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej. Pasta łączy w sobie wiele zalet, w tym również dba o zdrowie dziąseł. Powszechnie wiadomo, że zdrowe dziąsła są podstawą zdrowego uśmiechu! Składniki zawarte w pastach INNOVA, m.in. cząsteczki Nanohydroksyapatytu, remineralizują i regenerują szkliwo zębów, dzięki czemu nadwrażliwość jest zlikwidowana.

INNOVA pozwoli Ci zapomnieć o problemach z dziąsłami czy szkliwem. Od teraz twój uśmiech jest pod profesjonalną ochroną- od dziąseł przez szkliwo do pięknych zębów!
INNOVacyjny system WhiTanine® rozjaśniania szkliwo poprzez działanie enzymatyczne.
Pasta INNOVA SENSITIVE Intensywne Wzmocnienie nie zawiera materiałów ściernych (0% zawarte w paście).

Zostało klinicznie udowodnione, że pasta INNOVA pomaga zmniejszyć wrażliwość zębów, skutecznie i bezpiecznie przywraca szkliwo do zdrowia już po pierwszej aplikacji. Wysoka skuteczność została potwierdzona przez Centrum Stomatologii Profilaktycznej Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Petersburgu im. uczonego I. P. Pawłowa.
Wszystkie pasty SPLAT INNOVA SENSITIVE produkowane są według oryginalnych receptur i pod kontrolą firmy SPLAT.

UDOWODNIONIO KLINICZNIE zalety pasty INNOVA SENSITIVE Intensywne Wzmocnienie:
Efekt oczyszczający;
Działanie odczulające;
Efekt remineralizacji;
Skuteczność przeciwpróchnicza;
Efekt przeciwzapalny;
Skuteczność hemostatyczna (powstrzymująca krwawienie);
rozświetla i obniża tworzenie się osadu nazębnego.

Składniki aktywne dbają o twój piękny i zdrowy uśmiech:
nanohydroksyapatyt w terapeutycznej dawce 6% (aktywna substancja, z której składa się szkliwo zębowe), wnikający w kanaliki zębinowe, skutecznie eliminuje przyczyny nadwrażliwości zębów;
ekstrakt z pestek winogron blokuje rozwój bakterii wywołujących próchnicę i zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej;
ekstrakt z stewii i wybielający enzym Tannase (tanazy) bezpiecznie rozjaśniają powierzchnię szkliwa;
witamina E dba o zdrowie twoich zębów.

W 92,7 % z naturalnych składników, co potwierdza zbrylanie się pasty wokół ujścia! Pasty INNOVA są bardzo wydajne! Wystarczy ilość zaledwie ziarenka grochu a pasta idealnie pokryje każdy ząb, za czym idzie również oszczędność finansowa! INNOVA to również delikatny, naturalnie miętowy smak i świeżość oddechu na długi czas!

Skład pasty INNOVA SENSITIVE Intensywne Wzmocnienie:
Aqua, Sorbitol, HydratedSilica, Glycerin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Hydroxiapatite(nano), Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Stevia, Rebaudiana Extract, Anethole, Tetrasodium, Glutamate Diacetate, Tocopheryl Acetate, Eucalypton, O-Cymen-5-ol, Citric Acid, Vitis Vinifera (Grape), Seed Extract, Tannase, Thymol. Fluoride free.

Pasta INNOVA SENSITIVE Intensywne Wzmocnienie nie zawiera:
fluoru,  SLS, parabenów, barwników, chlorheksydyny, triklozanu, soli potasu, związków aluminium, węglanu wapniowego, agresywne materiałów ściernych, fosforanów i pirofosforanów, sacharynianu sodowego, produktów pochodzenia zwierzęcego.

Pasty INNOVA NIE ZAWIERAJĄ szkodliwych składników:
SLS, chlorheksydyny, triklosanu, soli potasu, związków glinu, węglanu wapnia, środków ściernych agresywnych, fosforanu i pirofosforanu, sacharyny, nadtleneku sodu.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...