Model: D3A6-50998
Waga produktu: 0.300 kg
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: dr Fresh
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Dr.Fresh Zestaw HELLO KITTY łazienkowy z jeżdżącą Hello Kitty jako timer: szczoteczka +pasta+kubek+podstawka

Do zestawu dołączona jest podstawka z nakręcaną postacią Hello Kitty na skuterze, która odmierza czas szczotkowania zębów przez dziecko!!!

Zestaw zawiera:
1. HELLO KITTY Szczoteczka dla dzieci z nakładką od 3 roku życia

Szczoteczka manualna dla dzieci od 3 roku życia. Zaprojektowana, by zachęcić najmłodszych do mycia zębów. Posiada wizerunek Hello Kitty, które dzieci wprost uwielbiają! Szczoteczka posiada miękkie włosie, by nie podrażniać dziąseł maluchów. Ponadto wyposażona jest w przydatną w podróży nakładkę na główkę, której naklejka w 3d mieni się wyglądając jakby Hello Kitty do nas mrugało! Przez dzieci poniżej 6 roku życia, powinna być używana pod nadzorem dorosłych.

2. HELLO KITTY Pasta dla dzieci truskawkowa 28g

Hello Kitty to jedna z najbardziej popularnych postaci wśród najmłodszych. Produkty z tą postacią zaprojektowane są tak, by zachęcić dzieci do mycia zębów oraz wykształcić prawidłowe nawyki jeśli chodzi o higienę jamy ustnej.

Pasta do mycia zębów Hello Kitty została stworzona, by chronić dziecięce zęby przed powstawaniem próchnicy, dbać o zdrowie ich dziąseł oraz wzmacniać i remineralizować szkliwo. Jej przyjemny truskawkowy smak to kolejna zaleta, która na pewno zostanie w pamięci dziecka.

Skład: Sorbitol , Hydrated Silica , PEG-32 , Aqua , Sodium Lauryl Sulfate , Cellulose Gum , Parfum , CI 77891 , Sodium Fluoride , Sodium Saccharin , Trisodium Phosphate , CI 73360 , Contains 0.32% w/w Sodium Fluoride (1450 ppm F).

3. Podstawka wraz z kubkiem

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET