Wczytuję dane...
Model: HX9984/07
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Sonicare Philips
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

PHILIPS Sonicare Diamond Clean SMART - szczoteczka soniczna do zębów z aplikacją w kolorze białym (HX9984/07)

Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej*, zapewniając dokładne czyszczenie

Przymocuj główkę szczoteczki Premium Plaque Control, aby poczuć, na czym polega najdokładniejsze czyszczenie. Dzięki miękkim elementom bocznym włosie dopasowuje się do kształtu każdego zęba, czterokrotnie zwiększając powierzchnię kontaktu z zębami***. Pozwala także usunąć nawet 10 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc*.

Nawet 7 razy zdrowsze dziąsła* już w 2 tygodnie

Nałóż główkę szczoteczki Premium Gum Care, aby poprawić zdrowie swoich dziąseł. Mniejszy rozmiar oraz specjalne włosie do linii dziąseł zapewnia delikatne i jednocześnie efektywne czyszczenie wzdłuż linii dziąseł, tam gdzie rozpoczyna się zapalenie dziąseł. Badania klinicznie wykazały, że zmniejsza ryzyko zapalenia dziąseł o 100%* i pozwala uzyskać nawet 7-krotnie zdrowsze dziąsła już w 2 tygodnie*.

Zawartość: Szczoteczka x 1, szklanka plus ładowarka x 1, etui podróżne x 1, główki wymienne x 4, płyn x 1

Usuwa do 100% więcej przebarwień** w ciągu zaledwie 3 dni

Usuwa do 100% więcej przebarwień** w ciągu zaledwie 3 dni

Nałóż główkę szczoteczki Premium White, aby usuwać powierzchniowe przebarwienia i odsłonić śnieżnobiały uśmiech. Badania klinicznie wykazały, że gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie usuwa do 100% więcej przebarwień w ciągu zaledwie 3 dni**.

Stale ciesz się świeżym oddechem

Stale ciesz się świeżym oddechem

Załóż szczoteczkę do języka TongueCare+, aby delikatnie usunąć z porów na języku powodujące nieprzyjemny zapach bakterie. Jej 240 specjalnie zaprojektowanych mikrowłosków dociera do wszystkich nierówności na języku, aby usunąć bakterie i zanieczyszczenia, które powodują nieświeży oddech. W połączeniu ze sprayem do języka BreathRx zapewnia to doskonałe czyszczenie i bardzo świeży oddech.

Monitoruje miejsca szczotkowania i wskazuje obszary, które zostały pominięte

Monitoruje miejsca szczotkowania i wskazuje obszary, które zostały pominięte

Dzięki naszemu inteligentnemu czujnikowi położenia zawsze będziesz wiedzieć, które miejsca zostały wyszczotkowane, a które pominięte. Funkcja monitorowania w czasie rzeczywistym w aplikacji Philips Sonicare informuje o dokładnym wymyciu zębów oraz uczy, jak lepiej i uważniej je szczotkować.

Wskazuje pominięte miejsca podczas szczotkowania, co pozwala umyć 100% powierzchni zębów

Wskazuje pominięte miejsca podczas szczotkowania, co pozwala umyć 100% powierzchni zębów

Jeśli zdarzy się, że pominiesz jakieś miejsce podczas szczotkowania zębów, funkcja TouchUp aplikacji poinformuje Cię o tym. Możesz wrócić do tego miejsca i mieć pewność, że za każdym razem dokładnie myjesz zęby.

Rozpocznij lepszą pielęgnację kłopotliwych obszarów

Rozpocznij lepszą pielęgnację kłopotliwych obszarów

Masz jakieś kłopotliwe obszary, które wskazał dentysta? Pokażemy je na trójwymiarowej mapie uzębienia w aplikacji i przypomnimy o zwróceniu na nie szczególnej uwagi.

Ostrzega, gdy zbyt mocno naciskasz

Ostrzega, gdy zbyt mocno naciskasz

Możesz nie zauważyć, że szczotkujesz zęby zbyt mocno, ale szczoteczka DiamondClean Smart na pewno to zarejestruje. Jeśli zbyt mocno będziesz dociskać szczoteczkę, podświetlany pierścień na końcu rączki zacznie migać. Jest to subtelne przypomnienie, aby szczotkować delikatniej i pozwolić główce szczoteczki wykonać całą pracę. 7 na 10 osób uznało, że dzięki tej funkcji lepiej szczotkuje zęby.

Pomaga ograniczyć ścieranie zębów

Pomaga ograniczyć ścieranie zębów

Korzystając z elektrycznej szczoteczki, pozwalasz jej szczotkować zęby. Umieściliśmy w uchwycie szczoteczki czujnik ścierania, który przypomina, aby ograniczyć zbyt mocne szczotkowanie. W ten sposób można udoskonalić technikę i czyścić zęby w bardziej delikatny oraz skuteczniejszy sposób.

Główki szczoteczki automatycznie wybierają optymalne ustawienie

Główki szczoteczki automatycznie wybierają optymalne ustawienie

Zastanawiasz się, jakiego trybu lub poziomu intensywności użyć? Koniec z rozterkami. Mikroukład w główce szczoteczki informuje szczoteczkę DiamondClean Smart, z jakiego trybu korzystasz. Jeśli nałożysz główkę szczoteczki Gum Care, szczoteczka do zębów będzie wiedziała, że ma wybrać optymalny tryb i intensywność, aby zapewnić delikatną i skuteczną pielęgnację dziąseł. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania.

Zadbaj, aby wykorzystywać pełnię możliwości główki szczoteczki

Zadbaj, aby wykorzystywać pełnię możliwości główki szczoteczki

Główki szczoteczki z czasem się zużywają i stają się mniej skuteczne w usuwaniu kamienia. Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu główki szczoteczki zawsze będziesz wiedzieć, kiedy nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Szczoteczka do zębów rejestruje, jak długo i jak mocno szczotkujesz zęby każdą główką szczoteczki, i informuje, gdy nadejdzie czas na jej wymianę. Można również monitorować czas używania szczoteczek do zębów w aplikacji Philips Sonicare, a nawet zamówić nowe główki, aby nigdy nie być zaskoczonym.

Do wyboru jest 5 programów i 3 ustawienia intensywności

Do wyboru jest 5 programów i 3 ustawienia intensywności

Szczoteczka DiamondClean Smart jest wyposażona w pięć programów, które zaspokajają wszystkie potrzeby w zakresie szczotkowania:program Clean zapewnia wyjątkową czystość każdego dnia, program White+ usuwa przebarwienia, program Deep Clean+ oferuje odświeżające głębokie czyszczenie, program Gum Health pozwala na delikatne, a jednocześnie skuteczne czyszczenie dziąseł, a program Tongue Care doskonale czyści język, ponieważ rozbija zanieczyszczenia na języku i usuwa bakterie powodujące nieświeży oddech. Dzięki trzem poziomom intensywności można wybrać wyższe ustawienie pozwalające na bardziej intensywne czyszczenie lub niższe ustawienie w przypadku bardziej wrażliwej jamy ustnej.

Łatwe i stylowe ładowanie w domu i w podróży

Łatwe i stylowe ładowanie w domu i w podróży

Po jednokrotnym pełnym naładowaniu można regularnie używać szczoteczki przez dwa tygodnie. Jednak jeśli potrzebujesz naładować szczoteczkę w podróży, luksusowe etui podróżne USB może posłużyć za ładowarkę. Wystarczy umieścić szczoteczkę do zębów w etui i podłączyć je do laptopa lub gniazdka elektrycznego. W przypadku ładowania w domu trzeba tylko umieścić szczoteczkę w eleganckiej szklance do ładowania, która jest stylowym dodatkiem do łazienki, a także może służyć jako szklanka do płukania zębów.