Model: UP1270/1
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Opalescence
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Opalescence Endo 35% – wybielanie zębów martwych - strzykawka 1,2ml


Opalescence Endo 35% – wybielanie zębów martwych - 21 strzykawka 1,2 ml , 10 końcówek Black
Mini Tips


  • oparty na 35% nadtlenku wodoru
  • bardzo wygodna aplikacja ze strzykawki
  • termin ważności dwa lata


Opalescence Endo to doskonały materiał do wygodnego, skutecznego i bezpiecznego wybielania zębów martwych (przeleczonych endodontycznie) metodą wewnętrzną za pomocą wkładki dokomorowej metodą „walking bleach”. Umożliwia osiągnięcie dobrego efektu estetycznego w przypadku przebarwionych martwych zębów bez agresywnego leczenia protetycznego.

Preparat jest w postaci gęstego żelu, który wygodną strzykawką z aplikatorem nakłada się do komory zęba i zamyka cementem tymczasowym. Preparat pozostawia się w komorze na 3 do 5 dni i obserwuje efekt.

Aktywna formuła uwalniania substancji czynnej współdziała ze środkiem nawadniającym, co sprawia, że ząb jest tak samo wytrzymały po zabiegu wybielania, jak i przed wybielaniem.

UWAGA. Preparat ma termin ważności dwa lata, przy przechowywaniu w lodówce, co sprawia, że jest bardzo ekonomiczny w użyciu i wystarczy do wybielenia wielu zębów. Preparat Opalescence Endo oparty jest na 35% nadtlenku wodoru (perhydrol).

UWAGA. Po zakończeniu wybielania należy odczekać dwa tygodnie przed wykonaniem wypełnień z wykorzystaniem systemów wiążących

Spójrz! Warto również kupić te produkty

PROMOCJA DIAMOND CLEAN REWELACYJNA CENA PHILIPS SONICARE