Wczytuję dane...
Model: 681E-68689
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 8.00 PLN
Producent: Protefix
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Protefix krem mocujący - z aloesem 40ml

Protefix krem mocujący Z ALOESEM silnie mocuje protezę, a jednocześnie redukuje stany zapalne, które są problemem wielu pacjentów protetycznych.
Aloes jest zaliczany do najsilniejszych immunomodulatorów roślinnych. Wyciąg z Aloesu vera zawiera bioaktywne substancje, które wykazują silne działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne oraz redukujące ból.

Zastosowanie
Jego stosowanie jest szczególnie zalecane w odleżynach i otarciach błony śluzowej, stanach zapalnych i wyprysku alergicznym. Doskonale przyspiesza gojenie zranień, zmniejsza ból, hamuje namnażanie bakterii i grzybów chorobotwórczych.
Skuteczność aloesu opiera się na szczególnym powinowactwie do ludzkiego nabłonka: posiada pH zbliżone do pH błony śluzowej (pH 5,4) i jest doskonale wchłaniany przez komórki nabłonka.

Sposób użycia
Protefix krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę. Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości maleje skuteczność działania kremu a ponadto zbyt grubą warstwę kremu jest trudniej usuwać z protezy i podniebienia.
Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł.
Nie jeść przez następne 5 minut.

Skład
100g zawiera: sole Na i Ca kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego 30g, karobksymetylocelulozę 23g, parafinę, wazelinę, dwutlenek krzemu, mentol, azorubinę, metylparaben.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...