Wczytuję dane...
Model: 681E-68689
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.00 PLN
Producent: Protefix
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Protefix krem mocujący - z aloesem 40ml

Protefix krem mocujący Z ALOESEM silnie mocuje protezę, a jednocześnie redukuje stany zapalne, które są problemem wielu pacjentów protetycznych.
Aloes jest zaliczany do najsilniejszych immunomodulatorów roślinnych. Wyciąg z Aloesu vera zawiera bioaktywne substancje, które wykazują silne działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne oraz redukujące ból.

Zastosowanie
Jego stosowanie jest szczególnie zalecane w odleżynach i otarciach błony śluzowej, stanach zapalnych i wyprysku alergicznym. Doskonale przyspiesza gojenie zranień, zmniejsza ból, hamuje namnażanie bakterii i grzybów chorobotwórczych.
Skuteczność aloesu opiera się na szczególnym powinowactwie do ludzkiego nabłonka: posiada pH zbliżone do pH błony śluzowej (pH 5,4) i jest doskonale wchłaniany przez komórki nabłonka.

Sposób użycia
Protefix krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę. Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości maleje skuteczność działania kremu a ponadto zbyt grubą warstwę kremu jest trudniej usuwać z protezy i podniebienia.
Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł.
Nie jeść przez następne 5 minut.

Skład
100g zawiera: sole Na i Ca kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego 30g, karobksymetylocelulozę 23g, parafinę, wazelinę, dwutlenek krzemu, mentol, azorubinę, metylparaben.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

PROMOCJA DIAMOND CLEAN REWELACYJNA CENA PHILIPS SONICARE