Model: 1193-14764
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.90 PLN
Producent: Remedent
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

CleverWhite zestaw wybielający zęby PROMOCJA!

Piękne, białe zęby to marzenie, które coraz łatwiej zrealizować. Do wyboru mamy metody stosowane w domu i w gabinecie stomatologa.

Kolor zębów dziedziczymy wprawdzie po przodkach, ale sami też wpływamy na jego odcień. Przebarwienia mogą być skutkiem m.in. picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów. Zdarzają się u osób, które w wieku niemowlęcym (lub w życiu płodowym) przeszły kurację antybiotykami z grupy tetracyklin.

CleverWhite to jedyny na rynku zestaw wybielający nie wymagający mozolnego odmierzania aktywatorów wybielających ani stosowania gumowych nakładek na zęby. Substancja aktywna dociera bez problemu także do przestrzeni międzyzębowych i kieszonek. Pozwala to uzyskać równomierną barwę na całej powierzchni zębów. W opakowaniu znajduje się 10 saszetek, we wnętrzu których umieszczone są wypełnione substancją wybielającą jednorazowe nakładki na zęby. Bezpośrednio po rozpakowaniu gotowe są do użycia. Zapewnia to pełną higienę i łatwość stosowania. Cała kuracja wybielania trwa 5 dni po 20 – 30 minut

5 dniowa kuracja to gwarancja, że Twoje zęby staną się bielsze.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET