Model: 1193-1476445
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Remedent
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

CleverWhite zestaw wybielający zęby - nakładki na zęby wypełnione żelem wybielającym - PROMOCJA! opakowanie 2 sztuki

 

Piękne, białe zęby to marzenie, które coraz łatwiej zrealizować. Do wyboru mamy metody stosowane w domu i w gabinecie stomatologa.

Kolor zębów dziedziczymy wprawdzie po przodkach, ale sami też wpływamy na jego odcień. Przebarwienia mogą być skutkiem m.in. picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów. Zdarzają się u osób, które w wieku niemowlęcym (lub w życiu płodowym) przeszły kurację antybiotykami z grupy tetracyklin.

CleverWhite to jedyny na rynku zestaw wybielający nie wymagający mozolnego odmierzania aktywatorów wybielających ani stosowania gumowych nakładek na zęby. Substancja aktywna dociera bez problemu także do przestrzeni międzyzębowych i kieszonek. Pozwala to uzyskać równomierną barwę na całej powierzchni zębów. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki nakładek, które są wypełnione substancją wybielającą . Bezpośrednio po rozpakowaniu gotowe są do użycia. Zapewnia to pełną higienę i łatwość stosowania.Kuracja wybielania trwa 30 minutSpójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

SONICARE WIDGET

Oral-B Smart 4000UT Promocja