Wczytuję dane...
Model: 365F-47544
Waga produktu: 0.02 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 8.00 PLN
Producent: Cleanpik
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Nić dentystyczna ze szczoteczką międzyzębową Comfort FlossBrush 6 szt. | Cleanpik ®

Cleanpik Comfort FlossBrush to nić dentystyczna ze szczoteczką międzyzębową. Ten sposób zapewnia bezpieczne i skuteczne usunięcie resztek pokarmowych oraz nalotu zębnego. Szczoteczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych (0,7mm) zapewnia optymalne czyszczenie przestrzeni między zębami. Cienka i śliska nić z łatwością dostaje się do najtrudniej dostępnych miejsc, jest odporna na przerywanie i strzępienie się. Zagięta końcówka z szerokim uchwytem zapewnia wygodne czyszczenie przestrzeni między zębami trzonowymi.

Cleanpik Comfort FlossBrush - Nic dentystyczna ze szczoteczką międzyzębową

Po wsunięciu nici dentystycznej do przestrzeni między zębami należy lekko przycisnąć nić do powierzchni zęba i wykonać kilka ruchów góra-dół od dziąsła w kierunku zewnętrznym. Ten sposób zapewnia bezpieczne i skuteczne usunięcie resztek pokarmowych oraz nalotu zębnego.

 Zalety niciowykałaczki Cleanpik:

1. Szczoteczka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych (0,7mm) zapewnia optymalne czyszczenie przestrzeni między zębami.

2. Cienka i śliska nić z łatwością dostaje się do najtrudniej dostępnych miejsc, jest odporna na przerywanie i strzępienie się.

3. Zagięta końcówka z szerokim uchwytem zapewnia wygodne czyszczenie przestrzeni między zębami trzonowymi.

4. Zagięta wykałaczka dentystyczna.

Cleanpik nić dentystyczna z wykałaczką służy do wielokrotnego użytku. Po użyciu nić trzeba umyć pod bieżącą gorącą wodą.

Spójrz! Warto również kupić te produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...