Wczytuję dane...
Model: 8A54-1492C
Waga produktu: 0.1 kg
Wysyłka od: 8.00 PLN
Producent: Paramedical
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

HALI-Z - Tabletki o smaku mięty, zapobiegają powstawaniu nieświeżego oddechu przez wiele godzin - 50 tabletek do ssania

Hali-Z Cynk organiczny skutecznie zwalcza nieświeży oddech.

Zrób coś dla innych, wypróbuj Hali-Z.

Jedyne co możesz stracić to przykry zapach z ust !.

Niektórym osobom aby usunąć brzydki i krępujący zapach z ust nie wystarczy codzienna nawet najstaranniejsza higiena jamy ustnej. Bywa on bowiem efektem występujących zaburzeń w wydzielaniu gruczołów w jamie ustnej i wzrostu pH w ustach, co prowadzi do rozwoju szkodliwej flory bakteryjnej. Nikt nie jest w stanie wyczuć woni własnego oddechu. Dlatego musimy polegać na tym co mówi rodzina i znajomi, jak reagują na nas znajdujący się w pobliżu ludzie. Przykry zapach pojawia się już po przebudzeniu i może nam dokuczać przez cały dzień. Teraz łatwo potrafimy tej wstydliwej przypadłości zapobiec.

Mięta nie wystarczy.

Tradycyjnie dla poprawy samopoczucia i ukrycia nieprzyjemnego zapachu stosuje się najczęściej miętową gumę i cukierki, lub spray do ust. Działania te niestety jedynie maskują nieświeży oddech lecz nie likwidują jego przyczyny, a problem jest nadal wyczuwalny.

Hali-Z to naprawdę działa !

Tabletkii do ssania Hali-Z zwalczają bezpośrednie przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust za który odpowiedzialne są związki siarki. Nowatorska zastrzeżona patentem w wielu krajach formuła składu tabletki zawierającej chelat aminokwasowy cynku /bisglicynian cynku/, pochłania i neutralizuje związki siarki, usuwając nieprzyjemny zapach i zapobiega wtórnej parodontozie. Jony cynku uwalniają się stopniowo, dzięki czemu odświeżający efekt utrzymuje się przez wiele godzin. Hali-Z to skuteczny, bezpieczny dla zdrowia preparat o smaku mięty produkowany pod kontrolą farmaceutyczną. Jest bezpieczny dla zębów gdyż nie zawiera cukru. Zastosowany wieczorem sprawi że obudzisz się rano bez nieprzyjemnego smaku w ustach!

Hali-Z jest znacznie skuteczniejszy od płynów do płukania ust i odświeżających past do zębów.

Hali-Z w odróżnieniu od innych produktów ziołowych likwiduje przyczyny powstawania nieświeżego oddechu a nie tylko go maskuje.

Hali-Z niweluje także zapach czosnku!

Opakowanie zawiera 50 smacznych tabletek do ssania.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...