Model: BRASCH75
Waga produktu: 0.100 kg
Wysyłka od: 12.90 PLN
Producent: Biorepair
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Biorepair Pasta PRO Active Shield - naprawia szkliwo i działa przeciwko próchnicy 75ml


Pasta do zębów Biorepair® Active Shield zapobiega tworzeniu i namnażaniu się bakterii dzięki połączonemu działaniu cynku PCA i ksylitolu. Cząsteczki microRepair® chronią szkliwo, uzupełniając mikrouszkodzenia niewidoczne gołym okiem.
Połączone działanie przeciw próchnicy:
Cynk PCA - Utrudnia bakteriom odżywianie, wpływając na ich metabolizm
Ksylitol - Zmniejsza stężenie bakterii Streptococcus mutans (głównej przyczyny próchnicy)
Cząsteczki microRepair® - Naprawiają mikrouszkodzenia szkliwa, utrudniając bakteriom przenikanie
Czym są cząsteczki microRepair®?
Cząsteczki microRepair® składają się z hydroksyapatytu, który pod względem budowy bardzo przypomina szkliwo zębowe. To podobieństwo sprawia, że cząsteczki microRepair® wykazują właściwości biomimetyczne, dzięki czemu mikrocząsteczki łączą się ze szkliwem i zębiną, działając remineralizująco i naprawczo.
Działanie cynku PCA
Cynk PCA to substancja aktywna oddziałująca na bakterie obecne w jamie ustnej, osłabiająca ich funkcje metaboliczne – główne przyczyny powstawania płytki nazębnej, kamienia nazębnego i próchnicy.
Ksylitol
Ksylitol oddziałuje na Streptococcus mutans, bakterię odpowiedzialną za tworzenie kwasu mlekowego, który z czasem uszkadza strukturę zęba i powoduje jego demineralizację.
 
Natychmiastowy atak na bakterie, ciągła ochrona szkliwa
 
Ważne: Pasta do zębów Biorepair® może być stosowana przez dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ produkt nie zawiera fluoru. Cząsteczki microRepair® wspomagają optymalną remineralizację szkliwa i zębiny.

Spójrz! Warto również kupić te produkty

SONICARE WIDGET

ADDFIRST WIDGET