Wczytuję dane...

White Glo Stain Charcoal – lider wśród past wybielających

blog white glo czarna pasta wybielająca z aktywnym węglem


Firma Barros Laboratories, producent marki White Glo założona w 1993r. w Australii i jako pierwsza wprowadziła na rynek australijski produkty do wybielania zębów. Pasty wybielające stały się absolutnym hitem w Australii a Barros Laboratories w krótkim czasie została liderem w dziedzinie wybielających past to zębów, nie tylko w swoim kraju, ale także w USA, Rosji, Wielkiej Brytanii czy Chinach. Produkty marki White Glo są odpowiedzialne za śnieżnobiałe uśmiechy hollywoodzkich gwiazd i milionów ludzi na całym świecie.

Pasta do zębów jaka jest, każdy widzi. Biała, niebieska, z drobinkami, kolorowymi paskami i wszystkim tym, co ma sprawiać, że będzie się kojarzyła z profesjonalizmem i efektywnym wybielaniem. Efekty drogeryjnych past do zębów widać gołym okiem. A raczej nie widać, bo są naprawdę mizerne. Tymczasem, prawdziwym hitem i niekwestionowanym zwycięzcą w rankingu past wybielających jest czarna pasta do zębów White Glo, której kolor nie zmienia się w trakcie szczotkowania i aktywnie rozjaśnia przebarwienia. Wygląda to mniej więcej tak:


white glo czarna pasta wybielająca przed w trakcie i po


Jak to działa?

Węgiel drzewny zawarty w paście White Glo jest naturalnym sortbantem, czyli inaczej pochłaniaczem. Dzięki swojej porowatej strukturze jest w stanie wchłonąć substancje w ilości 20% swojej masy. Szczególnie dobrze radzi sobie ze związkami organicznymi zawartymi np. w pożywieniu – stąd jego powszechne zastosowanie przy problemach żołądkowych. Dzięki temu fenomenalnie usuwa z powierzchni szkliwa nawet uporczywe przebarwienia, powstałe w wyniku działania kawy, herbaty, wina, barwiących napojów czy papierosów. Wszelkie garbniki, taniny, kwasy i węglowodany, znajdujące się w jamie ustnej zostaną w zasadzie zassane przez węgiel, bez możliwości ponownego wydostania się na zewnątrz. To dlatego pasta White Glo Stain Charcoal jest doskonała dla osób chcących dbających o szkliwo i chcących rozjaśnić nawet głębokie plamy i przebarwienia. Działanie pasty, inaczej niż w innych popularnych produktach tego typu nie opiera się na działaniu abrazyjnym. Dodatkowo węgiel jest stuprocentowo naturalny i nieszkodliwy. Nie ma zatem możliwości, żeby po użyciu pasty White Glow wystąpiły reakcje uczuleniowe czy podrażnienie zębów.


Dlaczego White Glo Stain Charcoal?

Pasta White Glo Stain Charcoal jest numerem jeden wśród past z węglem aktywnym dostępnych na rynku, głównie ze względu na fakt, że użyta substancja czynna jest nietoksyczna dla ludzi i nie pochłania minerałów z zębów, zatem nie ingeruje w szkliwo i strukturę zębów. Dodatkowo za jej popularnością stoi wiele lat doświadczenia, jakie reprezentuje producent. Miliony osób na świecie naprawdę nie mogą się mylić. Po sieci krążą zdjęcia porównawcze sprzed i po użyciu pasty. Jeśli zależy Ci na natychmiastowym działaniu i leży Ci na sercu kondycja Twoich zębów – ta pasta jest właśnie dla Ciebie. Dodatkowe składniki zawarte w paście zapewniają kompleksową ochronę zębów i jamy ustnej przed działaniem bakterii wywołujących próchnicę. Każde opakowanie pasty posiada specjalnie jej dedykowaną szczoteczkę do zębów X-Action. Połączenie obu tych produktów daje najlepsze rezultaty, nie tylko w kwestii wybielania, ale także usuwania kamienia nazębnego i ochrony dziąseł.

white glo czarna pasta wybielająca z aktywnym węglem szczoteczka do zębów gratis

Do stosowania pasty White Glo przyznają się w wywiadach takie australijskie gwiazdy jak Nicole Kidman, Naomi Watts czy Hugh Jackmann, którzy mogą się pochwalić naprawdę imponującymi, białymi zębami. I choć świetny produkt broni się sam, niech to będzie dla pasty White Glo Stain Charcoal najlepsza rekomendacja.