Wczytuję dane...

Poznaj Dentaid – firmę, której możesz zaufać

Poznaj Dentaid – firmę, której możesz zaufać

Poznaj Dentaid – firmę, której możesz zaufać


Wystarczy na chwilę włączyć telewizor lub radio, żeby zewsząd zaczęły nas bombardować reklamy fantastycznych, najlepszych na świecie i działających cuda produktów do higieny jamy ustnej. Tymczasem, umówmy się, żadna z tych past, które można kupić w drogerii lub u pani Krysi w wielobranżowym, nie robi nic poza wrażeniem czystych zębów. A czy zależy Wam na iluzji?

Kluczem do sukcesu w stworzeniu naprawdę skutecznych i rewolucyjnych preparatów do higieny jamy ustnej jest kilka rzeczy m.in. wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani specjaliści, profesjonalne laboratoria i specjalistyczne badania. Gwarantuje to stworzenie najwyższej klasy produktów, udoskonalanych na bieżąco wraz z postępem badań, medycyny i wiedzy. Założona w 1980 roku, hiszpańska firma Dentaid, postawiła sobie za cel stworzenie najlepiej przebadanej linii produktów na świecie. I dzięki determinacji, pasji i wieloletniej współpracy lekarzy, farmaceutów i naukowców, udało im się to. Obecna na rynku, od przeszło 30 lat marka Dentaid, może się pochwalić pozycją lidera w świecie produktów do higieny jamy ustnej. Dzięki współpracy z europejskimi i amerykańskimi uniwersytetami ma dostęp do najnowszej wiedzy, która razem z prowadzonymi w ich laboratoriach mikrobiologicznymi badaniami nad biofilmem, pozwala na stworzenie produktów, których nie zamienicie na żadne inne.

 1. Perio –aid

To linia produktów antyseptycznych przeznaczona dla osób zmagających się ze stanami chorobowymi błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia, takimi jak odsłonięte szyjki zębowe, nadwrażliwość zębów czy krwawienie dziąseł. Antyseptyczne działanie produktów Perio –aid jest szczególnie istotne przy leczeniu periodontologicznym i implantacyjnym – eliminując bakterie wspomaga proces gojenia i regenerację jamy ustnej.

 1. Interprox

Specjalistyczne szczoteczki, które dzięki swojemu kształtowi, z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne nici i taśmy dentystyczne. Docierają w najtrudniej dostępne zakamarki przestrzeni międzyzębowych, zapobiegając chorobom dziąseł i próchnicy. W skład tej serii wchodzi m.in. żel, który w połączeniu ze szczoteczką zapewnia idealną czystość przestrzeni międzyzębowych.

 1. Vitis Gingival

To zestaw produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji ze szczególnym uwzględnieniem zmienionych chorobowo dziąseł i przyzębia. Unikalna, opracowana w laboratoriach Dentaid receptura, zapobiega krwawieniu dziąseł i korzystnie wpływa na leczenie stanów zapalnych.

 1. Vitis Whitening

Dzięki innowacyjnej formule pasty i płyny wybielające z serii Vitis Whitening skutecznie usuwają przebarwienia jednocześnie zapobiegając nadwrażliwości zębów. Efekty wybielania widoczne są już po 10 dniach stosowania, a potrójny system fosforanów zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego, dzięki czemu efekt wybielania jest dużo trwalszy. Jednocześnie cechuje się niską ścieralnością, w przeciwieństwie do zwykłych past wybielających, może być więc stosowana u osób posiadających wrażliwe zęby.

 1. VITIS Anticaries

Produkty linii Anticares to najbardziej zaawansowane preparaty tego typu produktów na rynku. Wykazuje potrójne działanie: przeciwpróchnicze, ochronne i naprawcze (rewitalizujące). Zawiera nanocząsteczki hydroksyapatytu – naturalnego składnika zębów, cechującego się zdolnością integrowania z powierzchnią szkliwa. Pasta, wnikając głęboko w strukturę szkliwa naprawia jego uszkodzenia, jednocześnie tworząc na powierzchni warstwę odporną na erozję.

 1. Vitis Orthodontic

Linia specjalnie dedykowana osobom noszącym aparaty ortodontyczne, które muszą w szczególny sposób dbać o higienę jamy ustnej. Produkty z serii Vitis Orthodontic chronią dziąsła, wzmacniają szkliwo, redukują płytkę nazębną oraz tworzą powłokę ochronną, która chroni przed poranieniem od elementów aparatu.

 1. Halita

Dzieki specjalistycznym produktom z linii Halita, na zawsze pożegnasz problem nieświeżego oddechu. Udowodnione działanie kliniczne eliminuje z jamy ustnej bakterie i związki chemiczne, odpowiedzialne za przykry zapach z ust.

 1. Dentaid Xeros

Osobom borykającym się z problemami suchości w jamie ustnej. Składniki zawarte w pastach i płynach oprócz działania przeciwpróchniczego, stymulują też naturalną produkcję śliny, utrzymując długotrwałe nawilżenie jamy ustnej.

 1. VITIS Junior

Seria dla dzieci od 3 roku życia zawiera szczoteczkę i pastę o truskawkowym smaku, dzięki którym mycie zębów stanie się prawdziwą frajdą!

 1. Desensin

Nadwrażliwość zębów to problem, który naprawdę potrafi odebrać radość z życia. Produkty z serii Desensin odbudowują nautralną powierzchnię szkliwa, przez co znoszą nadwrażliwość zębów. Teraz jedzenie lodów czy picie kawy przestanie być męczarnią. Efekty odczuwalne są już po pierwszym użyciu.

 1. VITIS szczoteczki

Włókna szczoteczek Vitis są wykonane z opatentowanych, zaokrąglonych włókien Tymex, które chronią szkliwo i dziąsła. Kształt główki i różna struktury czyszczące zapewniają dostęp do przestrzeni międzyzębowych i dostęp do trudno dostępnych miejsc. Różne rodzaje szczoteczek dostosowane są do różnych problemów np. stan jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych lub wrażliwe dziąsła, pozwala indywidualnie je dopasować.

 1. VITIS IMPLANT

Linia przeznaczona do higieny, profilaktyki i ochrony implantów dentystycznych. Szczególnie ważne przy posiadaniu implantów jest dokładne czyszczenie okolic przydziąsłowych, czyli miejsc, w których położone są implanty i protezy zębowe. Mechanicznie zwalczają biofilm i wzmacniają działanie preparatów antybakteryjnych.

 1. Vitis taśmy i nici

Taśmy i nici dentystyczne Vitis, zawierają fluor i miete, dzięki czemu doskonale radzą sobie z płytką bakteryjną nagromadzoną w przestrzeniach międzyzębowych. Nić nie strzępi się i nie rozrywa, w kontakcie ze śliną pęcznieje co sprzyja dokładnemu czyszczeniu bez ryzyka dyskomfortu.

Produkty marki Dentaid są najlepszymi specjalistycznymi preparatami pozwalającymi utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej, zwłaszcza,jeśli borykacie się z problemami, które wymagają naprawdę dobrych kosmetyków. Już wkrótce promocja produktów Dentaid na stronie www.wellsamed.pl