Wczytuję dane...

Wybielająca szczoteczka soniczna Nano Whitewash N-1

Wybielająca szczoteczka soniczna Nano Whitewash N-1

W  walce o śnieżnobiały, zdrowy uśmiech nie ma dróg na skróty. Bo piękne zęby, to przede wszystkim zdrowe zęby, a o ich doskonały stan powinniśmy dbać sumiennie i regularnie, korzystając z najlepszych dostępnych na rynku produktów. Nic więc dziwnego, że producenci szczoteczek i akcesoriów do pielęgnacji i higieny jamy ustnej, prześcigają się w wymyślaniu coraz lepszych, nowocześniejszych i skuteczniejszych rozwiązań. Wszystko to, by zapewnić użytkownikom kompleksową ochronę przed próchnicą oraz przywrócić zębom ich naturalną biel.

Brytyjska marka Whitewash poświęciła wiele lat na badania i testy, dzięki którym stało się możliwe stworzenie unikatowej linii produktów Nano Range, której głównym założeniem jest zapewnienie doskonałych efektów w dziedzinie higieny jamy ustnej przy zastosowaniu najwyższej jakości produktów.

Czołowym przedstawicielem linii Nano stworzonej przez markę Whitewash, jest innowacyjna i wyjątkowa szczoteczka soniczna, Nano Whitewash N-1. Zastosowana w szczoteczce technologia bazuje na połączeniu dwóch elementów: wykonywaniu ruchów wymiatających oraz emitowaniu fal o częstotliwości dźwiękowej. Włosie szczoteczki Nano N-1, porusza się z częstotliwością 40 000 ruchów na minutę, co w połączeniu z wytworzonymi falami dźwiękowymi przyczynia się do powstania aktywnej chmury bąbelków (tzw. technologia DFA), której zasięg sięga nawet 4 mm od końcówki główki. Dzięki zastosowanej technologii i aktywnemu przepływowi cieczy, usunięte zostaje 6 razy więcej płytki nazębnej, niż miałoby to miejsce przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej. Co więcej, ergonomiczny kształt główki pozwala na dotarcie w nawet najbardziej niedostępne miejsca w obrębie jamy ustnej oraz dokładne wyczyszczenie przestrzeni międzyzębowych i przydziąsłowych.

Jak to działa?

Poza ogólnymi założeniami przyświecającymi stworzeniu szczoteczki sonicznej Nano Whitewash N-1, warto przyjrzeć się jej technicznym możliwościom, bo to właśnie one stoją za jej skutecznym działaniem. Zasadniczym atutem technologii zastosowanej w szczoteczce jest ilość wibracji wykonywana przez włosie na minutę. 40 tysięcy drgań na minutę pozwala na mechaniczne usuniecie zalegającego na powierzchni zębów biofilmu, będącego główną przyczyną próchnicy i zmian chorobowych. Jednocześnie, aktywna chmura bąbelków wspomaga ten proces, docierając do szczególnie trudno dostępnych miejsc. Szczoteczka soniczna Nano Whitewash N-1 posiada 3 tryby pracy, z których każdy gwarantuje doskonałą jakość czyszczenia i ochronę dziąseł. Program Clean to najbardziej uniwersalny ze wszystkich poziomów, pozwala na skuteczne oczyszczenie zębów z płytki nazębnej, delikatne rozjaśnienie i wypolerowanie powierzchni zębów. Tryb Whiten, dzięki wykorzystaniu wyższej częstotliwości wibracji gwarantuje skuteczne usunięcie nagromadzonych przebarwień i przywrócenie zębom ich naturalnej bieli. Ostatni z poziomów został zaprogramowany tak, by delikatnie stymulować dziąsła, poprawiając ich ukrwienie i ogólną kondycję. Wyjątkowość szczoteczki sonicznej Nano Whitewash N-1 polega na tym, że z powodzeniem mogą jej używać także osoby z problemami w obrębie jamy ustnej np. parodontozą czy nadwrażliwymi zębami. Dzięki specjalnemu włosiu duPont, użytemu przy produkcji główki, szczoteczka podczas mycia nie tylko doskonale czyści zęby, ale przede wszystkim jest delikatna dla dziąseł i śluzówki, nie powodując krwawienia ani podrażnień.

Skuteczne czyszczenie, to przede wszystkim odpowiednio długi czas mycia. Szczoteczka Nano Whitewash wyposażona jest w specjalny 2 minutowy timer z zegarem, dzięki któremu mycie zębów będzie trwało dokładnie tyle, ile zalecają stomatolodzy. Dodatkowo ten czas podzielony jest na 30 sekundowe interwały – po jednym na każdy kwadrant w jamie ustnej. Szczoteczka za pomocą dźwięku informuje kiedy należy przejść do szczotkowania kolejnego obszaru. Dzięki takiemu systemowi wszystkie zęby wyczyszczone są jednakowo dokładnie, bez konieczności stałego patrzenia na zegarek. Na uwagę zasługuje również niebanalny design szczoteczki, która z powodzeniem może stanowić element dekoracji łazienki. Połączenie złota i nieskazitelnej bieli jest eleganckie i wyrafinowane, z powodzeniem sprawdzi się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.