Wczytuję dane...

Oral-B Genius 9000 – inteligentna szczoteczka przyszłości

Oral-B Genius 9000 – inteligentna szczoteczka przyszłości

Do tej pory głównymi akcesoriami do utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej były szczoteczki, których podział klarował się dość jasno: szczoteczki manualne, szczoteczki soniczne i szczoteczki elektryczne. Niezależnie od innowacji, które co chwilę wprowadzają producenci każdego z rodzaju, wydawało się, że w zasadzie w dziedzinie szczoteczek elektrycznych nie da się wymyślić już nic więcej, ponad to, co zostało zaproponowane. Co więcej, na prowadzeniu wciąż były szczoteczki manualne, a dopiero za nimi ex aequo szczoteczki soniczne i elektryczne. Ten stan rzeczy już wkrótce ulegnie zmianie, bo nadchodzi nowa, rewolucyjna szczoteczka elektryczna Oral-B, która na zawsze zmieni porządek rzeczy. Co ma w sobie Genius 9000, że pretenduje do miana najlepszej szczoteczki wszechczasów?

Przede wszystkim Oral-B Genius 9000 to szczoteczka elektryczna wyposażona w inteligentny system, którego zadaniem jest dopasowanie się i  współpracowanie na każdym etapie mycia zębów. Została zaprojektowana we współpracy z najlepszymi ekspertami  z dziedziny stomatologii oraz specjalistami z zakresu najnowszych technologii, po to by stworzyć szczoteczkę, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie skuteczność i higienę na poziomie profesjonalnego czyszczenia w gabinecie dentystycznym.

Technologia przyszłości

Wraz z wypuszczeniem na rynek Oral-B Genius 9000 powstała specjalnie jej dedykowana aplikacja na smartfona. Pozwala ona na wzajemną komunikację pomiędzy szczoteczką a telefonem i za pomocą Bluetooth oraz przesyłanie danych dotyczących użytkownika. Aplikacja pobiera dane rejestrowane przez szczoteczkę podczas mycia i po przetworzeniu je pozwala zaprogramować indywidualny program, z uwzględnieniem potrzeb oraz nawyków. Na podstawie zebranych przez szczoteczkę danych, aplikacja dostosowuje czas mycia, intensywność pracy oraz zalecany tryb – wszystko po to, by Twoje zęby były czyste jak nigdy wcześniej! Szczoteczka wyposażona jest także w technologię Position Detection (technologia wykrywania położenia), która monitoruje szczotkowany obszar i zapewnia stuprocentowy zasięg szczotkowania. Wbudowany timer informuje o długości mycia poszczególnych stref i o konieczności przejścia z jednej do drugiej.  Dodatkowo szczoteczka Genius 9000 wyposażona jest w czujnik siły nacisku, dzięki której rejestruje nacisk końcówki na zęby i dziąsła. W chwili, gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno, szczoteczka dla bezpieczeństwa Twoich zębów i dziąseł zmniejsza intensywność pracy lub całkowicie się zatrzymuje.  Jednocześnie problem zbyt dużego nacisku zostaje zasygnalizowany za pomocą systemu Smart Ring,  a cały przebieg procesu możesz śledzić dzięki aplikacji.

Innowacyjne rozwiązania

Główka szczoteczki Oral-B Genius 9000 została wyposażona w innowacyjną końcówkę CrossAction, o różnej długości i twardości włókien oraz specjalnym ich ułożeniu – wszystko po to, by zapewnić możliwie największą powierzchnię czyszczenia oraz możliwość dotarcia do trudnodostępnych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy linia dziąseł. Szczoteczka Oral-B Genius 9000 w połączeniu z końcówką CrossAction zapewnia trójwymiarowe czyszczenie, dzięki jednoczesnym wykonywaniu ruchów pulsacyjnych, oscylacyjnych i rotacyjnych. Zastosowanie technologii czyszczenia 3D Action pozwala szczoteczce Genius 9000 na usunięcie o 100% więcej płytki bakteryjnej w porównaniu do tradycyjnych metod czyszczenia.  Szczoteczka wyposażona jest także w 6 trybów pracy, z które pozwalają na wiele rodzajów personalizacji.

1.       Tryb czyszczenia codziennego (Daily Clean) – zapewnia doskonałą jakość czyszczenia na co dzień, doskonale sprawdzi się u osób bez większych problemów z zębami i dziąsłami.

2.       Gum care (tryb pielęgnacji dziąseł)  - wykorzystuje masaż, żeby stymulować dziąsła i ich ukrwienie, tym samym poprawiając ich stan.

3.       Sensitive (tryb delikatnego czyszczenia) – wykorzystuje wolniejsze ruchy główki, dzięki czemu zęby są czyszczone w delikatniejszy sposób.

4.       3D White (tryb wybielania)- wykorzystuje zmiany prędkości szczotkowania, celem dokładnego wypolerowania zębów i usunięcia przebarwień powierzchniowych.

5.       Pro-Clean (tryb doczyszczający)- zapewnia doskonałe czyszczenie i rozbicie do 100% płytki nazębnej, dzięki wykorzystaniu zmiennych prędkości i technologii 3D

6.       Tonuge Clean (czyszczenie jęzka)- delikatnie i skutecznie oczyszcza język z nagromadzonych bakterii.


Dopracowanie w każdym calu

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 9000 została wyposażona w najnowocześniejszą baterię litowo-jonową, która umożliwia jej działanie przez 14 dni, nawet podczas regularnego użytkowania. Designerska ładowarka dołączona do zestawu umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie – szczoteczki oraz smartfona.