Wczytuję dane...

White Glo – i Ty możesz mieć śnieżnobiały uśmiech hollywoodzkich gwiazd

White Glo – i Ty możesz mieć śnieżnobiały uśmiech hollywoodzkich gwiazd

White Glo blog


Barros Laboratories Pty Ltd – producent wybielających past i szczoteczek do zębów, została założona w Australii w 1993 roku, i od początku swojej działalności postawiła sobie ambitne cele i wysokie standardy. Ich produkty początkowo były zarezerwowane wyłącznie dla najbardziej wymagających klientów, czyli celebrytów i hollywoodzkich gwiazd, które potrzebowały szybkiego, prostego i bezpiecznego sposobu na rozjaśnienie zębów. Po wielkim sukcesie swoich produktów firma postanowiła dystrybuować je także w drogeriach i sklepach z kosmetykami, co sprawiło, że w krótkim czasie stała się liderem na australijskim rynku. Krótko potem, produkty White Glo zaczęły być sprzedawane w różnych częściach świata, od Chin po Kambodżę, zyskując miano najskuteczniejszej pasty wybielającej. Laboratoria firmy Barros od lat nieustannie pracują nad doskonaleniem i rozwijaniem swoich produktów, tak by spełniały najwyższe normy i standardy. Za sukcesem marki White Glo stoją lata doświadczeń, wyspecjalizowana kadra i najnowocześniejsze laboratoria, które pozwoliły na stworzenie wybielającej linii, która od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród konsumentów na całym świecie.


White Glo Professional Choice Whitening Toothpaste

Formuła tej pasty została pierwotnie opracowane dla aktorów i modelek. Regularne stosowanie pasty pozwala przywrócić zębom ich naturalną biel. Produkt został uznany za najskuteczniejszy w dziedzinie past wybielających przez niezależne badania konsumenckie. Niskie RDA pasty pozwala na jej codzienne stosowanie, bez ryzyka wystąpienia nadwrażliwości. Pasta zawiera fluor, który chroni zęby przed powstawaniem ubytków.

White Glo Sensitive Forte +

Delikatna pasta do zębów przeznaczona do codziennego stosowania dla osób, które zmagają się z nadwrażliwością zębów i dziąseł. Regularne szczotkowanie, tak jak w przypadku pozostałych produktów marki White Glo powoduje widoczne rozjaśnienie szkliwa, przy jednoczesnej ochronie wrażliwych zębów. Skutecznie usuwa przebarwienia i osad nazębny. Pasta została wzbogacona o ekstrakt z zielonej herbaty, który odświeża oddech na cały dzień.


całą oferta white glo blog

White Glo Deep Stain Charcoal

Produkt opracowany w oparciu o zawartość węgla aktywnego, który wykazuje silne właściwości absorpcyjne. Cząsteczki węgla pochłaniają plamy i przebarwienia, nawet te głębokie, uporczywe i nagromadzone przez lata. Dodatkowo pasta znakomicie odświeża oddech, chroni żeby przed próchnica i wzmacnia je.

WHITE GLO Anti-Palque Whitening

Produkt zawiera specjalny składnik - chlorek cetylopirydyniowy, który niezwykle skutecznie zwalcza nagromadzoną płytkę nazębną oraz kamień nazębny. Płytka bakteryjna jest jedną z głównych przyczyn problemów z zębami, dziąsłami i nieświeżym oddechem. Pasta zawiera również fluor, dzięki czemu zęby stają się zdrowsze, mocniejsze i odporne na powstawanie ubytków.

WHITE GLO Hebral Whitening

Podstawa tego produktu są zioła i minerały. Nie zawiera sody oczyszczonej, cukru, fluoru, nadtlenku lub szkodliwych substancji. W naturalny sposób wybiela i rozjaśnia przebarwienia, jest bezpieczna do stosowania przez całą rodzinę.


White Glo 2in1 Whitening Toothpaste with Mouthwash

Ten produkt to połączenie skuteczności wybielania pasty do zębów i odświeżającego działania płynu do płukania ust. Płyn zawarty w mikrokapsułkach rozprasza się podczas szczotkowania, docierając do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Wzmacnia żeby i niweluje nieświeży oddech, dodatkowo doskonale rozjaśnia przebarwienia i skutecznie usuwa płytkę nazębną.

White Glo Smoker Formula Whitening Toothpaste

Pasta opracowana z myślą o palaczach. Pomaga zniwelować tzw. oddech palacza i przywrócić zębom biel, którą utraciły wraz z odkładaniem się na nich plam z tytoniu. Wzbogacona o cząsteczki ziemi okrzemkowej, skutecznie usuwa przebarwienia i plamy. Zawartość fluoru wzmacnia zęby i chroni je przed powstawaniem ubytków.


White Glo Coffee and Tea Drinkers Formula

Pasta przeznaczona dla miłośników kawy i herbaty, których nadmierne spożywanie może skutkować gromadzeniem się na powierzchni szkliwa nieestetycznych przebarwień. Pasta zawiera rewolucyjne mikrocząsteczki, które delikatnie polerują powierzchnię szkliwa usuwając przebarwienia i żółty osad. Dodatkowo produkt tworzy na powierzchni zębów powłokę ochronną Micro Gax, która zapobiega odkładaniu się barwników, dzięki czemu zęby dłużej pozostają śnieżnobiałe.

White glo sprawdź cene

Szczoteczki do zębów White Glo

Wybielające szczoteczki do zębów marki White Glo dołączone do past, zostały zaprojektowane przez stomatologów, z myślą o tym, by dodatkowo wspomagać rozjaśniające działanie produktów. Do ich produkcji użyto specjalnego włosia US Du-Clean, które dzięki swojej budowie poleruje zęby, bez efektu ścierania szkliwa. Dodatkowo włosie w szczoteczkach White Glo jest o 38% procent bardziej zwarte i skondensowane niż w przypadku tradycyjnej manualnej szczoteczki do zębów. Dzięki temu dociera głębiej i czyści dokładniej, usuwając płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych i przy dziąsłach. Połączenie past White Glo z dedykowanymi im szczoteczkami gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo i pełen efekt wybielania. Oba produkty w połączeniu ze sobą rozjaśniają szkliwo, usuwają przebarwienia i zalegającą płytkę nazębną. Dodatkowo szczoteczka została wyposażona w specjalną przyssawkę, która umożliwia przyczepienie jej do lustra w łazience czy kafelków, co znacząco wpływa na przyspieszenie jej schnięcia. Dzięki temu nie rozwijają się w niej bakterie, a szczoteczka dłużej spełnia swoje funkcje.