Wczytuję dane...

Preparaty do wybielania Dr. Martin Shwarz – śnieżnobiały uśmiech bez wychodzenia z domu!

Preparaty do wybielania Dr. Martin Shwarz – śnieżnobiały uśmiech bez wychodzenia z domu!

dr schwarz zestaw do zybieania blog


Któż z nas nie marzy o śnieżnobiałym uśmiechu? Dla wielu osób żółknięcie zębów jest powodem do kompleksów i rzadszego uśmiechania się, jednak wciąż odkładają wizytę u stomatologa. Poza tym umówmy się – wybielanie gabinetowe często poprzedzone jest długotrwałymi przygotowaniami jak np. oczekiwaniem na zrobienie odcisku zębów, no i jest też dość kosztowne. Tradycyjne pasty wybielające reklamowane szumnie w telewizji nie przynoszą zbyt wielkich rezultatów, a już na pewno nie są one zbliżone do tego, czego oczekujemy ani do tego, co obiecuje producent. Do tego często powodują pasty wybielające dostępne w drogeriach, szczególnie te z wysokim współczynnikiem RDA powodują przykre dolegliwości, taki jak podrażnienia dziąseł czy uciążliwa nadwrażliwość zębów. Jednak wybielanie gabinetowe i nieskuteczne pasty wybielające to nie jedyne opcje, które mogą zapewnić Ci śnieżnobiały uśmiech. Przedstawiamy preparaty wybielające Dr. Martin Schwarz, które w prosty sposób rozjaśnią przebarwienia i sprawią, że Twój uśmiech będzie znowu olśniewał wszystkich wokół.

Niemiecka jakość

Nie bez powodu mówi się, że Niemcy są najbardziej solidnym narodem na świecie. Przykładają ogromną wagę do bezpieczeństwa, doskonałej jakości i wysokich standardów. Dlatego tworząc preparaty Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + producenci dołożyli wszelkich starań, by produkt nie tylko zapewniał doskonałe rezultaty, ale także był stuprocentowo bezpieczny dla zębów. Produkty i ich formuła zostały opatentowane i zarejestrowane w Cosmetic Products Notification Portal, jednak procedura zgłoszenia wymagała szczegółowych, niezależnych i wiarygodnych badań nad jakością i bezpieczeństwem. Badania kliniczne wykazały, że stosowanie produktów Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + nie powoduje alergii ani nadwrażliwości zębów. Dodatkowo preparaty posiadają certyfikat jakości ISO oraz są zgodne z dyrektywami unijnymi oraz niemieckimi normami dotyczącymi produktów do domowego wybielania zębów.

O bezpieczeństwie i skuteczności produktów Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + świadczy także fakt, że w zależności od potrzeb i stopnia przebarwień produkt można stosować nawet dwa razy dziennie. Jednak w większości przypadków nie jest to konieczne – już jednorazowa aplikacja pozwala na uzyskanie jaśniejszych o 8 tonów zębów.

reklama schwarz

Stuprocentowe bezpieczeństwo domowego wybielania

Tym, co wyróżnia produkty Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + spośród innych produktów do domowego wybielania dostępnych na rynku jest to, że nie zawierają one szkodliwych dla zdrowia związków, takich jak nadtlenek wodoru. Jest to dość popularny związek wykorzystywany w wybielaniu, jednak skutki uboczne jakie niesie ze sobą stosowanie preparatów zawierających H2O2 może być opłakany. Krwawienie i podrażnienie dziąseł oraz znaczna nadwrażliwość zębów to tylko niektóre z nich. Preparaty wybielające Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + zawierają dwie substancje czynne, które nie tylko dają dużo lepsze rezultaty wybielające, ale także chronią i remineralizują szkliwo, dzięki czemu zęby są zdrowsze i mocniejsze.
Za rozjaśnienie szkliwa odpowiedzialny jest nadwęglan sodu, który utleniając się uwalnia aktywne cząsteczki tlenu odpowiedzialne za rozjaśnianie przebarwień. Dzięki zastosowaniu nadwęglanu sodu metoda ta jest całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna dla szkliwa. Dodatkowo preparaty Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + zawierają drugą substancję aktywną, której zadaniem jest ochrona i wzmocnienie szkliwa po zabiegu wybielania. Naturalne związki wapnia zawarte w preparatach łączą się ze szkliwem tworząc powłokę, której zadaniem jest jego ochrona i remineralizacja.

Dodatkowo preparty Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + zawierają w składzie sporą ilość wody, dzięki czemu zęby nie są odwodnione – co jest częstym skutkiem ubocznym innych preparatów wybielających. Odwodnienie zębów na skutek kuracji wybielającej prowadzi do ich nadwrażliwości oraz mniejszej skuteczności zabiegu – z produktami Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT +, takie ryzyko nie występuje.

Warto też wspomnieć, że preparaty Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT + nie zawierają związków fluoru. Jest to o tyle istotne, że stosując pasty z fluorem i środki wybielające zawierające tę substancję w prosty sposób można ją przedawkować. Badania udowodniły, że stosowanie zbyt wielu produktów zawierających fluor może prowadzić fluorozy, skutkującą nadżerką szkliwa i przebarwieniami na jego powierzchni. Wybierając produkty do domowego wybielania zębów warto zwrócić uwagę i na ten aspekt.