Wczytuję dane...

Poznaj najlepszą pastę wybielającą na świecie

Poznaj najlepszą pastę wybielającą na świecie

blog ap24


Chociaż twierdzenie zawarte w powyższym zdaniu jest dość śmiałe, jest również stuprocentowo prawdziwe. To nie jest chwyt marketingowy, pasta AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste naprawdę działa.

Półki w sklepach i drogeriach uginają się od past, płynów i preparatów mających skutecznie wybielić zęby z osadu i przebarwień, nagromadzonych często przez lata. Zdecydowana większość z nich, poza tym, że jest nieskuteczna to dodatkowo niejednokrotnie powoduje problemy z nadwrażliwością zębów i krwawieniem dziąseł. Marka Nu Skin będąca producentem pasty wybielającej AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste, uważanej przez miliony użytkowników za jedną z najskuteczniejszych na świecie, gwarantuje nie tylko niezwykłe efekty wybielające, ale przede wszystkim całkowite bezpieczeństwo podczas stosowania produktów.

Co to jest AP-24?

AP-24 to opatentowana przez Nu Skine specjalna formuła, która zapewnia zębom długotrwałą ochronę przed powstawaniem kamienia nazębnego. Kamień to nic innego jak trwały osad na zębach, charakteryzujący się głównie ciemnymi plamami w przestrzeniach międzyzębowych. Powstaje w wyniku zmineralizowania miękkiego osadu nazębnego, będącego konsekwencją niestarannej higieny jamy ustnej. Większość past drogeryjnych nie radzi sobie z usunięciem ani kamienia ani osadu, a to one w głównej mierze odpowiadają za żółknięcie i szarzenie szkliwa. Pasta AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste dzięki gęstej konsystencji i bogatemu składowi nie tylko usuwa kamień nazębny, ale także znacząco opóźnia odkładanie się na powierzchni zębów osadu. Warto wiedzieć, że osad zaczyna odkładać się już w kilka godzin od umycia zębów i twardnieje pod wpływem śliny. Pasta AP-24 hamuje ten proces, dzięki czemu płytka bakteryjna praktycznie nie ma szans odłożyć się na szkliwie.

AP-24 to stworzony w laboratoriach Nu Skin długi łańcuch silikonowo – tlenowy, który dzięki swoim chemicznym właściwościom, jest w stanie powlec zęby niewidoczną warstwą, do której nie przylega płytka bakteryjna. Zdecydowana większość przypadków halitozy fizjologicznej wynika z odkładaniem się osadu nazębnego i tworzeniem z niego kamienia, dzięki innowacyjnej formule AP -24, płytka nazębna się nie odkłada a oddech pozostaje świeży przez cały dzień.

Skuteczne i bezpieczne wybielanie oraz kompleksowa ochrona jamy ustnej

W przeciwieństwie do popularnych i nieskutecznych drogeryjnych past wybielających, składniki zawarte paście AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste są całkowicie naturalne i dobrane tak, by uzyskać maksymalną skuteczność przy jednoczesnym. Za skuteczne i delikatne usuwanie osadu i kamienia nazębnego odpowiada fosforan diwapniowy, z kolei za rozjaśnianie szkliwa i wybielanie nagromadzonych przebarwień mają wpływ uwodniona krzemionka i tlenek glinu. Co istotne, wybielanie za pomocą pasty AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste odbywa się bez niebezpiecznego dla zdrowia i szkliwa nadtlenku wodoru, który powoduje problemy z nadwrażliwością i jest substancją o wysokiej ogólnoustrojowej szkodliwości. Połączenie krzemionki i tlenku glinu delikatnie ściera kamień nazębny, nie uszkadzając powierzchni zębów, dlatego doskonale nadaje się do stosowania przez osoby borykające się z nadwrażliwością zębów. Wskaźnik RDA wskazany przez producenta nie przekracza 80, dlatego jest to pasta całkowicie bezpieczna dla szkliwa. Substancje ścierające dodatkowo polerują zęby, pozostawiając je niesamowicie gładkie i zapewniając uczucie, że są czyste i zadbane jak nigdy wcześniej.

Unikatowy smak

Na uwagę zasługuje również wyjątkowy smak pasty AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste, którego niezwykłość była wielokrotnie komentowana zarówno przez youtuberów i blogerów, jak i użytkowników polecających produkt na forach i w mediach społecznościowych. Mimo, że smak jest zasadniczo drugorzędną kwestią w przypadku past wybielających, to w przypadku AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste, wydaje się, że miłośników tej kompozycji z każdym dniem przybywa.

Smak pasty można określić jako przyjemny miętowo – waniliowy, który pozostaje w ustach na długo, skutecznie utrzymując świeżość jamy ustnej i niwelując problem halitozy fizjologicznej. Dodatkowo użytkownicy stosujący pastę AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste podkreślają, że stosując preparat nie musieli dodatkowo odświeżać oddechu w ciągu dnia za pomocą gumy do żucia czy miętówek.

Udowodniona skuteczność

Nic tak nie świadczy o skuteczności past wybielających jak zadowoleni użytkownicy, którzy prezentują efekty na własnym przykładzie. Pasta AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste jest szczególnie polecana przez youtuberów, którzy na swoich kanałach publikują recenzję dotyczącą stosowania pasty, załączając zdjęcia dokumentujące przebieg kuracji. W zdecydowanej większość przypadków efekty wybielające pasty AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste widać już po pierwszym użyciu, jednak kilkudniowe stosowanie specyfiku pozwala na rozjaśnienie szkliwa nawet o kilkanaście tonów. Udokumentowane działanie pasty AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste przejawia się także w zestawieniach before&after, prezentujących kompilacje zdjęć nadesłanych przez zadowolonych użytkowników. Pasta wybielająca marki Nu Skin cieszy się również uznaniem popularnych stomatologów oraz bierze udział w eksperymentach mających na celu wyłonienie najskuteczniejszego preparatu wybielającego szkliwo, dostępnego na rynku.